2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Klima gazı nelerdir

Klima gazı nelerdir

Klima gazı nelerdir klima gazı her yıl düzenli şekilde yapıldığı takdirde cihazın ömrü uzar ve sizleri sıcak yaz aylarında mağdur bırakmaz. Klima gazı nelerdir nasıl anlarız Klima bakımı yapıldığı zaman teknisyenler tarafından mutlaka gaz ölçümlerini yaptırmayı aksatmayın. Klima bakımı sadece filtre temizliği yapılarak temizlik yapılması sadece yeterli değildir. Sizler bu cihazın her yıl yetkili servisler tarafından gaz şarjı kontrollerini yaptırmayı aksatmayın.

Klima gazı bitmesi nasıl anlaşılır

Klima gazı eksilme durumunda cihazın performansı düşer ve içeriye ılık hava vermeye başlar. Dış ünite tahliye borusundan su tahliye etmez. Dış ünite borularından buzlanmalar meydana gelir. Bu sebeplerden dolayı cihazın gazı eksilmiş veya bitmiş anlamına gelir. Böyle zor durumlarda problem yaşamamak için bizlerden detaylı destek alabilirsiniz.

Klima neden gaz kaçırır

Klima neden gaz kaçırır sorusuna kısacası cevaplamak gerekirse piyasada korsan servisler kendilerini usta olarak tanıtarak müşterileri zor duruma koymaktadır. İşinde uzman portföylü teknisyenlerin sizlere hizmet vermesine özen gösterin. Klima servisi bakımı arıza hakkında bizlerden her zaman detaylı destek alabilirsiniz. Klima gazı  nelerdir hd klima servisi sizlerin her daim yanında olmaktan mutluluk duymaktadır.

01 Mart 2019
617 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Arayın