2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Mitsubishi Klima Servisi

Anasayfa » Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi klima servisi İle Yaz Kampanyası dünyanın tek markası olan klimalar siz değerli tüketicilerimize özel iskontolar düzenlemektedir. Klima alırken fazla ayrıntıya girmeden akıllara gelen mitsubishi klima cihazları herkesin gözdesi olmayı başarmıştır. Mitsubishi klima servis alırken servis potansiyeline önem verin. 20 yıldır iklimlendirme sektöründe öncülüğümüzü koruyarak siz değerli tüketicilerimizin hep yanında olduk. Bizleri tercih ettiğini için minnettarız.

Mitsubishi Klima Servis Her Daim Yanınızda!

Mitsubishi klima servisi klima satış sonrası her yıl düzenli klima bakımı yaptırmanızı öneriyoruz. Bakteriyel klima bakım ilaçları ile her yıl sezona girmeden işin ehli ustalara klima bakımını yaptırın. Klima temizliği yapılırken saf su ile temizlik yapılmaz. Klima servisinden destek aldığınızda mutlaka kullanılan ilacın markasını ve insan sağlığına zararı olup olmadığını mutlaka öğrenin. Kimyasal ilaçlar kokusuz bakteri temizleyen cinsten olması gerekmektedir. Mitsubishi klima servisi markası belli olmayan klima temizleme ilaçları sağlığınıza zarar verebilir. Bakım sonrası şebeke suyundan cihazın içerisindeki kimyasal ilaçları mutlaka durulaması isteyin. Klima cihazlarında biriken bakteriler solunum yolunuzu tıkayabilir ve sizi astım bronşit gibi hastalıklara kapılmanıza destek olur. Mitsubishi klima servis Bu tarz sorunlar ile karşılaşmamak adına işinde uzman kişiler ile irtibat halinde olmanıza dikkatli olun.

Mitsubishi klima montajı

Mitsubishi klima servis klima montajı yapılması esnasında servisten mutlaka destek alın. Piyasada ucuz klima montajı fiyat bilgisi sunan kişilerden mutlaka uzak durun. Ucuz fiyat politikası ile sizlerin evlerine gelerek işini düzgün yapamayıp birde sizlere maddi hasarlar açmaktadır. Kılık kıyafetinde firma logolu tişörtleri olmayın ve ellerinde garanti belgesi servis forumları olmayan kişiler bilin ki sizleri maddi zararlara sokacak kişiler ile muhatap oluyorsunuz anlamına geliyor. Klima montajı 2 vida takıp yalandan gaz basmak anlamına gelmez. Profesyonel şekilde cihazın nasıl performansı çalışır ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde kullanacağına önem veren gerçek servisleridir.

Mitsubishi Klima İletişim Hattı

Mitsubishi klima servisi olarak 20 yıldır soğutma sektöründe bilindik marka olmayı her daim hedeflemekteyiz. Tüketicilerimizin mağduriyetini ortadan kaldırıp elimizden geldiğince fazla para göz olamayıp en düşük maliyetli şekilde servis sunmaktayız. Art niyetli korsan servisler müşterilerin oturduğu bölgeye göre fahiş fiyatlar biçmektedir. Sizlerde bu tarz kişilerden mutlaka uzak durmanızı öneriyoruz. Klima bakımı, klima bakımı, klima montajı gibi tüm teknik desteği bizlerden alabilirsiniz.

Bizim diğer servislerden farkımız nedir. Biz doğru yolda ilerleyip tüketicilerimizi her daim düşünmekteyiz. Kullanılan yedek parçaların orijinal olmasına dikkat etmekteyiz. Bölgeye göre asla farklı fiyatlar değerlendirmemekteyiz. Ucuz maliyetli şekilde işlemi sonlandırır ve Her ne yapılırsa yapılsın yapılan işlemlere 1 yıl garanti vermekteyiz.

Hemen Arayın