Vestel Klima Servisi

Anasayfa » Vestel Klima Servisi

vestel klima servisi

Vestel Klima Servisi kurulduğu günden bu yana hizmet sektöründe kaliteli ve güvenilir. Vestel klima servisi hizmeti vermeye devam ediyor. Amacımızda öncelikli müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Müşterilerimizin servisimiz açısından bilgi ve görüşleri her zaman ön planda olarak doğru bir servis hizmeti sağlamayı ön görüyoruz.

Vestel Klima Servisi

Markalar arasında kendini geliştiren ve değişen teknolojiyi takip ederek yeni nesil cihazlar üreten Vestel her sezon olduğu gibi tasarruflu klima cihazları üretmeye devam ediyor. Klimalar iki çeşit olarak sınıflandırılıyor. On-of klima ve  inverter klima olarak adlandırılıyor. Arasındaki fark ise on-of cihazlar yıllardır piyasada olan split ,salon ve tavan tipi olarak bilinir. inverter  klimalar ise yüksek enerji ve %20 elektrik tasarrufu sağlayan cihazlardır. Tüketicilerin tercihi genellikle yeni nesil inverter Vestel klimalardır. Satış ve servis hizmetini yaptığımız Vestel klimaların aynı zamanda bakım ve arıza onarım işlemlerinde de tüketicilerimize 7 gün 24 saat hizmet sağlayarak memnuniyetlerini ön planda tutuyoruz.  Vestel klima kullanmak bir ayrıcalıktır. Sloganını yaşatan Vestel demek yenilik demek ‘tir.

Vestel Klima Bakımı

Günümüzde artık vazgeçilmez olan klimalarımızın sağlıklı ve uzun ömürlü olması için yapmamız gereken düzenli olarak periyodik klima bakımlarını yaptırmaktır. Klima bakımının önemini aktif olarak kullanan tüketicilerimiz çok iyi bilirler. Bilmeyen tüketicilerimize tavsiyemiz ise sağlıklı ve uzun ömürlü arıza olmaması için yılda 2 defa periyodik bakım yaptırmasını tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde zamanla oluşabilecek arızaların önlemini alamayarak işin için çıkılmaz hale getirebilirler.

Klima Bakımında Neler Yapılır

  • Filtreler kimyasal madde ile yıkanmalı aşınma var ise değiştirilmeli
  • Serpantin kimyasal madde ile temizlenmeli
  • Drenaj tesisatı kontrolleri yapılmalı
  • Gaz kaçak kontrolleri yapılır ve eksiklik var ise tamamlanır
  • İç ve dış ünite temizlenmeli
  • İzolasyon kontrol edilir zedelenme var ise yeni izole yapılır

Vestel Klima Montajı

Klima montajı uzmanlık gerektiren bir işçiliktir. Piyasada sertifikasız çalışan personellerin montaj işlemi için gidip cihazları tamamen arızaya sokması demektir. Doğru hizmet almak için ne yapmamız gerekir ? Tüketicilerin montaj için öncelikle uzman servis tarafından monte edilecek yerin keşif işlemi yapılması gerekir, ardından işçilik başlayarak terazi yardımı ve doğru kablolama işlemi yaptıktan sonra cihaz sorunsuz bir şekilde test edilerek müşteriye teslim edilir.  Yanlış yapılan montaj işlemlerinde ise doğacak sorunlar ; iç üniteden su akıtması, sebebi ise terazisiz işlem yapılarak iç ünite sacı asılmasıdır. Klimanın gaz ölçümü yapılmadan teslim edilmesi , cihazın ısıtma ve soğutma yapmamasını sağlayacaktır. Bu gibi sebepler ile karşı karşıya gelmemek için doğru ve uzman kişiler tarafından montaj desteği almalısınız. Firmamız sertifikalı teknisyenler ile çalışıp uzman kadrosu ile İstanbul’un iki yakasına kesintisiz servis desteği vermektedir. Yapılan ve değişen yedek parçalar orijinal olup bir yıl garanti kapsamı sağlanmaktadır. Yapmanız gereken müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçip servis talebinde bulunmak veya teknik destek almak olacaktır. Bizlere 444 5 316 çağrı merkezimizden dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Unutmayın bir telefon kadar uzağınızdayız.

Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Servisi personellerimiz ise sizlerin memnun kalacağı şekilde hizmet vermektedir. Klima Servisi sektöründe kayda değer olan hizmetlerimiz her geçen gün daha fazla başarıya imza atmıştır. Vestel Klima Servisi‘mizi tercih eden müşterilerimize kalitemizden ödün vermeden hizmet anlayışımız ile memnuniyetlerini sağlamaya çalışıyoruz.

Vestel Klima Teknik Servisi

Vestel Klima Montajı işlemleri artık uzman ve güvenilir kadromuz sayesinde sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. İşinde eğitimli ve branşlı teknik personellerimiz yerinde hizmet sağlamaya devam ediyor. Klima Montajı konusunda genç ve dinamik kadromuz işinin sorumluluklarının bilincinde olarak hizmet vermektedirler. Montaj işlemlerinde müşterilerimizin bizlere verdiği kalite sayesinde bizlerde müşterilerimize aynı kalite çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Vestel Klima servisi merkezlerimiz tarafından yapılan işçilik ve hizmet garantimiz (1) bir yılı kapsamaktadır. Vestel Klima Montajı hizmetine ihtiyaç duyduğunuz takdirde yapmanız gereken tek şey çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunmak veya teknik destek almaktır.

Vestel Klima Bakım Yaz Kampanyası

Kimyasal ilaç ile klima bakımı yaptırmanızı önemle sizlere duyurmak isteriz. Klima bakımı esnasında işinde uzman kişiler ile muhattap olmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Vestel klima bakımı yapılırken dikkat edilecek tek husus kullanılan ilacın sağlığa zararlı olmadığına önem vermeniz olacaktır. Vestel servisi olarak sizlere özel klima bakım kampanyaları düzenlemekteyiz. Vestel klima arıza kodları hakkında bizlerden her daim destek alabilirsiniz.

Vestel Klima Tamiri

Vestel Klima Montajı için servis talebinde bulunurken öncelikle servisin güvenli olması gerektiği için buna emin olmalısınız.Montaj teknisyenlerinin işinde uzman ve eğitimli olması sayesinde sorunsuz bir şekilde Vestel Klima Montaj hizmetinin yapılması gerekmektedir. Vestel Klima Servisi servisimiz alanında uzman ve işinde eğitim almış teknisyenler çalıştırarak sizlere kesintisiz servis hizmeti vermektedir. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşarak servis talebinde bulunmak veya teknik destek almaktır.

Vestel Klima Arıza Nedenleri

Klima Çalışmıyor – İç ünite kapalı konuma alındıktan hemen sonra klimanız çalışmaz. Mod değiştirildikten sonra hemen çalışmaz.Bunların nedeni ise klima cihazının koruma altında olmasıdır.Klima cihazını çalıştırmak için 3 dakika beklemeniz gerekmektedir. Klima çalışır konuma gelmez ise Çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.

Klima Sıcak Hava Üflemiyor – Klima ısıtma işleminde cihaz açıldıktan sonra 5 dakika beklemeniz gerekmektedir.5 dakika sonunda cihaz sıcak konuma girmedi ise arıza söz konusu demektir.Arızayı gidermek için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.

Klima Soğuk Hava Üflemiyor – Klima soğutma işleminde ortamın pencere ve kapılarının kapalı konumda olduğunu öncelikle kontrol etmeniz gerekmektedir.Daha sonra klima cihazının filitrelerinin tıkalı olup olmadığını kontrol edip klima cihazını çalışır konuma getirebilirisiniz. Cihazınız tekrar soğutmamaya devam ediyor ise çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirisiniz.

Klima Ses Yapıyor – Vestel klima servisi Klima cihazının ses yapma sebeplerinden bir kaç tanesini sıralayabiliriz. İç ünite panelinin kırık olması,fan cihazının bozulması,gaz şarjının bitmesi vb. Bu gibi durumlarda Vestel Klima Servisi Çağrı Merkezlerimizi arayıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirisiniz.

Klima Koku Yapıyor – Klima cihazlarının koku yapmasının tek sebebi yıllık periyodik klima bakımlarının yapılmamasından kaynaklanır.Klima cihazlarınızı kimyasal ilaçlarla servis tarafından bakımını yaptırıp daha uzun ömürlü olmasını sağlamalısınız. Vestel Klima Bakımlarınız için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirisiniz.

Vestel Klima Servisi Çağrı Merkezlerimiz; 444 5 316 arayabilirsiniz.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Arayın