2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Vestel Klima Servisi

Anasayfa » Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Servisi kurulduğu günden bu yana hizmet sektöründe kaliteli ve güvenilir. Vestel klima servisi hizmeti vermeye devam ediyor. Amacımızda öncelikli müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Müşterilerimizin servisimiz açısından bilgi ve görüşleri her zaman ön planda olarak doğru bir servis hizmeti sağlamayı ön görüyoruz.

vestel klima servisi

vestel klima servisi

Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Servisi personellerimiz ise sizlerin memnun kalacağı şekilde hizmet vermektedir. Klima Servisi sektöründe kayda değer olan hizmetlerimiz her geçen gün daha fazla başarıya imza atmıştır. Vestel Klima Servisi‘mizi tercih eden müşterilerimize kalitemizden ödün vermeden hizmet anlayışımız ile memnuniyetlerini sağlamaya çalışıyoruz.

Vestel Klima Teknik Servisi

Vestel Klima Montajı işlemleri artık uzman ve güvenilir kadromuz sayesinde sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. İşinde eğitimli ve branşlı teknik personellerimiz yerinde hizmet sağlamaya devam ediyor. Klima Montajı konusunda genç ve dinamik kadromuz işinin sorumluluklarının bilincinde olarak hizmet vermektedirler. Montaj işlemlerinde müşterilerimizin bizlere verdiği kalite sayesinde bizlerde müşterilerimize aynı kalite çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Vestel Klima servisi merkezlerimiz tarafından yapılan işçilik ve hizmet garantimiz (1) bir yılı kapsamaktadır. Vestel Klima Montajı hizmetine ihtiyaç duyduğunuz takdirde yapmanız gereken tek şey çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunmak veya teknik destek almaktır.

Vestel Klima Bakım Yaz Kampanyası

Kimyasal ilaç ile klima bakımı yaptırmanızı önemle sizlere duyurmak isteriz. Klima bakımı esnasında işinde uzman kişiler ile muhattap olmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Vestel klima bakımı yapılırken dikkat edilecek tek husus kullanılan ilacın sağlığa zararlı olmadığına önem vermeniz olacaktır. Vestel servisi olarak sizlere özel klima bakım kampanyaları düzenlemekteyiz. Vestel klima arıza kodları hakkında bizlerden her daim destek alabilirsiniz.

Vestel Klima Tamiri

Vestel Klima Montajı için servis talebinde bulunurken öncelikle servisin güvenli olması gerektiği için buna emin olmalısınız.Montaj teknisyenlerinin işinde uzman ve eğitimli olması sayesinde sorunsuz bir şekilde Vestel Klima Montaj hizmetinin yapılması gerekmektedir. Vestel Klima Servisi servisimiz alanında uzman ve işinde eğitim almış teknisyenler çalıştırarak sizlere kesintisiz servis hizmeti vermektedir. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşarak servis talebinde bulunmak veya teknik destek almaktır.

Vestel Klima Arıza Nedenleri

Klima Çalışmıyor – İç ünite kapalı konuma alındıktan hemen sonra klimanız çalışmaz. Mod değiştirildikten sonra hemen çalışmaz.Bunların nedeni ise klima cihazının koruma altında olmasıdır.Klima cihazını çalıştırmak için 3 dakika beklemeniz gerekmektedir. Klima çalışır konuma gelmez ise Çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.

Klima Sıcak Hava Üflemiyor – Klima ısıtma işleminde cihaz açıldıktan sonra 5 dakika beklemeniz gerekmektedir.5 dakika sonunda cihaz sıcak konuma girmedi ise arıza söz konusu demektir.Arızayı gidermek için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.

Klima Soğuk Hava Üflemiyor – Klima soğutma işleminde ortamın pencere ve kapılarının kapalı konumda olduğunu öncelikle kontrol etmeniz gerekmektedir.Daha sonra klima cihazının filitrelerinin tıkalı olup olmadığını kontrol edip klima cihazını çalışır konuma getirebilirisiniz. Cihazınız tekrar soğutmamaya devam ediyor ise çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirisiniz.

Klima Ses Yapıyor – Vestel klima servisi Klima cihazının ses yapma sebeplerinden bir kaç tanesini sıralayabiliriz. İç ünite panelinin kırık olması,fan cihazının bozulması,gaz şarjının bitmesi vb. Bu gibi durumlarda Vestel Klima Servisi Çağrı Merkezlerimizi arayıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirisiniz.

Klima Koku Yapıyor – Klima cihazlarının koku yapmasının tek sebebi yıllık periyodik klima bakımlarının yapılmamasından kaynaklanır.Klima cihazlarınızı kimyasal ilaçlarla servis tarafından bakımını yaptırıp daha uzun ömürlü olmasını sağlamalısınız. Vestel Klima Bakımlarınız için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirisiniz.

Vestel Klima Servisi Çağrı Merkezlerimiz; 444 5 316 arayabilirsiniz.

Hemen Arayın