Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima servisi siz değerli tüketicilerimize 7/24 hizmet veriyoruz. Müşterilerimizi geniş bir güvence altına alarak rahatlığa kavuşturacak odanaklı bir iş başarmaktayız. Arçelik klima servisi klimalarınızda herhangi bir sorun oluştuğunda destek hizmette ve fiyatlarımızda memnun kalacağınıza garanti vererek sizleri mutlu etmekteyiz.

arçelik klima servisi

Arçelik klima servisi demek yenilik demek sloganıyla yanınızdayız. Kendini büyük bir marka haline getiren arçelik markalı klimalar değişen ve gelişen teknoloji sayesinde de kendini her daim ön planda tutmaktadır. Bizler arçelik klimaların teknik servisliğini yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.  Klima servisi olarak siz değerli arçelik klima bakımı kullanıcılarına sorunsuz bir yaz ve kış mevsimi geçirmesini sağlıyoruz. Her yıl düzenli olarak yapmakta olduğumuz yazlık ve kışlık periyodik klima bakım kampanyalarımızdan yaralanmak istemez misiniz. Ucuz indirimlerimiz ile siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.Bir telefon yardımı ile bizlerle anında iletişime geçebilirsiniz.

Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima servisi cihazı alırken kullanma kılavuzlarında belirtilen klima bakım zamanlarına mutlaka önem gösteriniz. Uzman ekipler aracılığı ile cihazların genel periyodik bakım işlemini profesyonel servisler tarafından yapılmasına özen gösteriniz. Arçelik klima servisi düşük fiyat politikasına aldanarak cihazın bakımını yaptırmanız söz konusu bile olamaz. Sağlınız açısında kimyasal ilaç ile klima cihazının düzenli şekilde yaz ve kış ayları başlarında klima teknisyenleri tarafından müdahale edilmelidir. Arçelik klima servisi müdahalesi yapılmayan klimalar sizlerin sağlığı açısından aşırı şekilde rahatsızlık vereceğini bilmenizi isterdim.

Kullanmakta olduğumuz klimanın az enerji tasarrufu, yüksek konfor sağlamasını ve en önemli konulardan biri de sağlımız olduğunu unutmamak lazım sonuçta klima iç ünitelerimiz odanın içerisindeki havayı alıp size soğutarak geri vermektedir. Bakteri toplayan klima cihazları kapalı konumda dahi içerisine bulunduğu ortamın pislikleri içerisinde emiş yapmaktadır. Bu nedenle arçelik klima cihazlarını yılda 2 kez mutlaka bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Arçelik klima servis cihazınızın bakımını ve tamirini yapabilecek olan hd klima servis ile en hızlı şekilde kontakt kurabilmek adına 444 5 316 nolu hattımızı yada internet sitemizde bulunan servis talep formunu doldurup gönderebilirsiniz.