2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Arçelik Klima Servisi

Anasayfa » Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi Yaz Kampanyasını Başlatıyor.  HD Klima Servisi Yaz boyunca Arçelik klima servisi arçelik klima bakımı ve arçelik klima montajı hizmetlerinde %20 daha ucuz hizmet vermektedir.

Klimalarınızı mutlaka yılda 2 defa bakım yaptırmalısınız Arçelik klima servisleri inceleyebilirsiniz.

Arçelik Klima Montajı işlemini detaylı görebilirsiniz.

arçelik klima servisi

Arçelik Klima Teknik Servisi

Arçelik klima servis İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında Klima servisi hizmeti vermektedir.

Arçelik klima servis olarak  En iyi Hizmeti Sunuyoruz.

Arçelik en iyi hizmet anlayışı ile Arçelik Klima montajı için ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Size kalan uygun klimayı beğenmek. Sizin için geri kalan her şeyi biz yaparız.

Arçelik Klima Servis

Arçelik klima servis sizler için klima alırken doğru adımlar atmanıza yardımcı olur.
Arçelik klimanın minimum elektrik tüketimiyle maksimum seviyede verimliliğe sahiptir.
böylelikle arçelik klimalarının en sessiz çalışan klima olmasından dolayı her mevsimi rahat geçirin.

Klimanızı bir kez alıp uzun yıllar kullanmanın planını yapıyor iseniz klima servisi talimatlarına uymalısınız…!

  1. Klima seçimi yaparken markaya dikkat etmelisiniz klima  sektöründe öncü bir firmadan kaliteli ürün almaya çalışmalısınız, maliyeti düşük diye bilinmeyen markalardan yana tercihinizi kullanmamalısınız. Uzun süreler kullanmayı planladığınız cihazınızda masraftan kaçınma malısınız bunun yanında mutlaka klima bakımı periyodik olarak yaptırmalısınız.
  2. Arçelik Klima Servis hizmetleri için güvenilir firma seçilmelidir. Klimanız herhangi bir arıza verdiği taktirde sizi mağdur etmeden klima servis hizmeti verebilecek firma olmalıdır.
  3. Mutlaka çevre dostu klimalar alınmalıdır. A sınıfı enerji verimliliğine sahip klima veya inverter teknolojisiyle çalışan klimalar tercih etmelisiniz
  4. Klima seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise klimanızın elektrik tüketimini az yapması olmalıdır.

ARÇELİK KLİMA MONTAJI

Eviniz ve iş yeriniz için Arçelik Klima Servisi seçimi yaparken başlıca hususlar vardır.Öncelikle alanın metrekaresi ve izolasyon durumu ve cephesi büyük önem taşır. Klima cihazları enerji  sınıfına ve gaz sistemine göre iki ye ayrılır. ESKİ kullanılan yanı (r22) gaz tipi klimalar ve yeni tip (r410) A tipi klimalardır. Klima cihazları iki üniteden oluşur iç ünite ve dış ünitedir. Klimalar split tip olarak ev kullanımı için ve iş yeri kullanımı için kendi içlerinde 4 (dört) ayrılır. 9000btu  12000btu 18000btu 24000btu olarak ayrılır. Marka ve modellere göre  kendi  içlerinde farklı değerleri var ama ana başlıklarıyla klima modelleri bunlardır.Klimalar fıltrelerine göre de ayrılır bio, karbon, plazma olmak üzere kullanılır.. Klima cihazları soğutma için tasarlanmıştır ancak sıcak ısıtma özelikleri de mevcuttur.Klimaların bakır  boruları ne kadar düşükse verimliliği de o kadar artar. Daha fazla detaylı bilgi almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Arçelik Klima Servisi Arıza Kodları

  • Arçelik klima soğutmaması
  • Arçelik  klima ısıtmaması
  • Arçelik klima gaz kaçırması
  • Arçelik klima iç üniteden su akıtması
  • Arçelik klimanın sesli çalışması

klima servisi profesyonel klima servisi hizmetlerini siz değerli müşterilerine 1 yıl klima servisi hizmeti  ve parça garantilidir.

Hemen Arayın