2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Daikin Klima Servisi

Anasayfa » Daikin Klima Servisi

Daikin Klima Servisi

Iıstma soğutma sistemleri arasında yer alan daikin klima servisi profesyonel çözümler üretmeye devam etmektedir. Bir telefon kadar uzağınızda olan daikin klima servis istanbul’tüm bölgelerine kesintisiz hizmet vermektedir.Hiç bir model ayrımı yapmadan tüketicilerimizin memnuniyetini sağlmaktayız. 7 gün 24 saat hizmet desteği sağlayarak daikin klima cihazlarınızın tüm sorunlarında bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Daikin Klima Bakımı

Daikin klima cihazlarınızı insan sağlığı gibi de düşünebiliriz. Sürekli enerji sarfeden cihazlar olarak bilinmektedir. Bu cihazları nasıl daha uzun ömürlü kullanılır hale getirebiliriz? İlaçlı periyodik bakım demek klima cihazlarımızın uzun ömürlü olmasına sebep olmaktadır. Elektirik ve enerji tasarruflu çalışmasını sağlar.yaşam kalitenizi arttırır.Ortamda bulunan ve gözle görülmeyen bakterilerin oluşmamasını sağlar. Yüksek gelen elektirik faturalarından kurtulmak ve sorunsuz daikin klima kullanıcısı olmak için periyodik daikin klima bakımı şart.

Daikin Klima Montajı

Daikin klima montajı için öncelikle doğru keşif yapılması ve uzman servis tarafından destek almanız gerekmektedir.Doğru keşif yapıldığında montaj işleminiz de sağlıklı olacaktır. Montaj işleminden sonra su akıtma sorunu yaşamayacaksınız. performans düşüklüğü olmayacak.Yüksek verimliliği ile yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Sektörler arasında ilk sıralarda yerini alan daikin klima montajı servisimiz yerinde ve kesin çözümler üreterek memnununiyetinizi üst düzeyde tutmaktadır. Sağlıklı bir klima montajı için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

istanbul Daikin Klima Servisi

Avrupa ve anadolu yakası olarak istanbulun tüm bölgelerine daikin klima servisi hizmeti verilmektedir. Arıza onarım,periyodik bakım,klima tamiri hizmetleri için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Daikin Klima Servis Misyonu ;

  • İşinde eğitimli ve belgeli personeller ile hizmet sunmak
  • 7/24 çağrı merkezi desteği
  • %100 orjinal yedek parça kullanımı
  • Yerinde çözümler üretmek
  • Garanti kapsamı sağlayarak hizmet sunmak
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
  • Temizlik ve titizlik ile servis desteği sağlamak

Yukarıda da belirtmekte olduğumuz öncülüklerimiz bizim bir dünya markası olmamıza yardımcı olmuştur. İşimizde profesyonel daikin klima servisi hizmeti vermek bizler için büyük başarı elde etmektedir. Daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın