İstanbul Geneli Hizmet
tr

Ataşehir Klima Servisi

23.03.2023
75
Ataşehir Klima Servisi

İhtiyacınız çeşitli dönemlerde doğabilir. Hem yaz hem de kış mevsimlerinde ısınma ve serinleme amacıyla kullandığınız klimaların bakımı veya arızası için servisle anlaşmalısınız.

Kullanım hatasına bağlı olarak belirli dönemlerde klimanız arıza verebilir. Bunun yanı sıra uzun yıllar kullandıysanız sistem içerisinde de bir arıza meydana gelebilir. Klimanızın gazı bitebilir, periyodik bakımını yaptırmanız ya da diğer pek çok sebeple servise ulaşmanız gerekebilir.

Bu noktada güvenilir Ataşehir klima servisi firmaları ile iletişime geçmeli ve güvendiğiniz yerlere klimanızı emanet etmelisiniz. Firmaya güvenmeniz hem klimanızın uzun ömürlü olması için hem de maddi sıkıntı yaşamamanız için gereken bir durumdur.

ataşehir Klima Servisi

Ataşehir Klima Servisi Firmaları

Klimanızı uzun süre bakıma göndermediyseniz sistem içerisinde toz ve kir birikir. Bu biriken kalıntılar klimanın çalışma performansını büyük oranda düşürür. Bir süre sonra ise arıza yapar ve klimanız çalışamaz hale gelir.

Bu arızaların yalnızca biriken toz temelli olmadığı zamanlar da olabilir. Çeşitli sebeplerle meydana gelen arızalar için Ataşehir klima servisi ile iletişime geçmeniz önem arz eder. Seçtiğiniz firma alanında uzman ekiple çalışıyor olmalıdır.

Klima arızası gerekli incelemeler sonucunda tespit edilmeli ve gereken onarım yapılmalıdır. Tecrübeli olmayan ekipler klimanıza zarar verebilir ve ömrünü kısaltabilir. Maddi ve manevi herhangi bir olumsuzluk yaşamamanız için Ataşehir klima servisi seçiminizde bazı unsurları göz önünde bulundurmalısınız.

Firmanın TSE belgesi başta olmak üzere çeşitli kurumsal belgelere sahip olması önemlidir. Bu belgeler klima servis firmasının güvenilir olup olmadığı hakkında bilgi veren önemli bir detaydır.

Ayrıca Ataşehir klima servisleri yapılan her işlem için kurumsal fatura kesmelidir. Bu fatura hem firmanın hem de sizin sonrasında bir sıkıntı yaşamamanız için önem arz eder. Klimanızda herhangi bir sorun fark ettiğinizde kesilen fatura aracılığıyla firmaya ulaşabilirsiniz.

Bir diğer en önemli konu ise klimanın parça değişimi konusunda yürütülen aşamalardır. Ataşehir klima bakımı ya da sistem içerisinde yer alan herhangi bir parçası değiştiyse kesinlikle orijinal parça olmalıdır.

Klimanıza orijinal parça takılmadığı takdirde ilerleyen dönemlerde pek çok sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ayrıca takılan yeni parça için firma size garanti vermelidir. Garanti süresi içinde bir arıza yaşanırsa firma size onarım konusunda yardımcı olmalıdır.

Ataşehir Klima Montajı

Duvar tipi klimaların montajı büyük bir önem taşıyor. Herhangi bir düşme tehlikesine karşı bu tür klimaların duvara montajı uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Gerekli ölçümler tamamlanmalı ve sağlam bir Ataşehir klima montajı gerçekleştirilmelidir.

İlk önce klimanın hangi duvara monte edileceği belirlenir ve herhangi bir sıkıntı olmayacağından emin olunur. Su terazisi yardımıyla ölçümler yapılır ve iç ünitenin montajına başlanır.

İç ve dış üniteleri birbirine bağlayacak olan boru ve kabloların da takılmasının ardından dış ünite monte edilir. Ataşehir klima servisi gerekli sabitlemelerin ardından klima gazını ve boru içerisindeki havanın vakumlanması aşamalarını da tamamlar ve montaj işlemi sona erer.

Ataşehir Klima İlaçlı Bakım

Yaz mevsiminden kışa; kış mevsiminden de yaz aylarına geçerken yılda iki kez Ataşehir klima ilaçlı bakım yaptırmanız gerekir. Kullanım sırasında bir hatanız olabilir ve bu hata bakım sırasında giderilebilir.

Uzun süre temizlenmediği için toz ve kir klima içinde birikir ve sisteme zarar vermemesi için bakım yapılması önemlidir. Her bakım sonucunda klimanızın ömrünü uzatmış ve daha iyi performansla kullanmış olursunuz.

Ayrıca klimalarınızın bakımını aksatmanız sağlığınızı da riske atan bir durumdur. Daha iyi bir performansla çalışan klimaya ve daha hijyenik bir ortama sahip olabilmeniz için periyodik bakımı güvenilir klima servisleriyle yaptırmalısınız.

Ataşehir Klima Servisi Numara

Bakım, onarım, montaj ya da herhangi bir klima arızanız olduğunda Ataşehir klima servisi numarası ihtiyacınız bulunur. Bu numaranın doğru olması önemlidir. Aradığınızda firmaya ulaşmalı ve şikayetinizi dile getirmelisiniz.

Ataşehir klima servisi numara bilgisine firmanın internet sitesi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. İnternet sitesinde yer alan bu numara doğru olacağı için gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Montaj, arıza ya da klima hakkında merak ettiğiniz bir durum olduğunda Ataşehir klima çağrı merkezi ile iletişim kurabilirsiniz. Firma yetkilileri size ihtiyacınız olan konuda gereken yardımı yapacaktır. Detaylı bilgi 444 53 16 numaradan bulaşabilirsiniz.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın