Beko Klima Servisi

Beko klima servisi siz değerli tüketicilerimize hizmet kalitesi standartları açısından firmalar arasında yaptığı geniş bir proje uyguluyoruz. Beko klima servisi aşamasında aldığı kararlar tüketicileri memnun etti ve firmamız kurulduğu ilk günden beri müşteri portföyünü arttırarak müşterilerimizin her zaman yüzlerini güldürdü. Beko klima bakımı herhangi bir sorun oluştuğunda ilk yapacağınız işlem çağrı merkezimizi arayarak destek hizmet isteyebilirsiniz. Firmamız siz değerli tüketicilerimize 7/24 hizmet vererek ve gece sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız sizlerin tüm sorunlarını çözmektedir. Sizde mutlu ve huzurlu bir yaşam istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Beko Klima Servisi

Bir dünya markası olan beko klima servisi sektörler arasında başarılı olarak bilinmektedir. Beko klimaların her modeline servisimiz tarafından destek verilmektedir. Verdiğimiz Hizmetler ; Arıza Onarım,Periyodik Bakım,Genel Kontrol,Söküm,Montaj,De Montaj vb.Üstte de belirtmekte olduğumuz hizmetlerden yararlanmak için 444 5 316 çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde isteğiniz doğrultusunda sorunlarınızı çözümleyeceğiz.

 

Beko klima servis, her geçen yıl kendisini geliştiren beko klima montaj markası yeni nesil inverter sistemleri üretimi sağlamaktadır.  Klima servisi enerji tasarrufu konusunda oldukça dikkatlerini üzerine çeken klima cihazı eski üretim klimaların oldukça üst kademesine çıkmıştır. Yüzde 50 elektrik tasarrufu sağlayan beko inverter klima cihazları tüm kullanıcıların ilgi odağı olmuştur. Türkiye genelinde satış sonrası servislik hizmeti için bizleri arayıp cihaz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.