Türkiye’nin Uzman Beko Klima Servisi

Beko Klima Servisi

Servis çözümlerimizden yararlanarak hem klimanızın performansını arttırın hemde elektrik tasarufu sağlayarak aile bütçenizi koruyun.

Klima Bakım, Onarım, Montaj, ve Arıza Hizmetleri

Uzman ve deneyimli kadrosuyla Klima Servisi, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun hizmeti vermektedir.

Tüm dünyada en çok kullanılan klima markalarına ait orjinal yedek parça ve aksesuar kullanımız için hazır.

Kullanıcı dostu servis hizmetimi hedefimiz çerçevesinde tüm haklarınız klima bakım sözleşmesiyle güvende!

Hızlı & Kesin Çözüm

Klima montajı, klima bakımı ve klima söküm/takım hizmetlerimizle kaliteli yedek parça ve aksesuarlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beko Klima Servisi

İstanbul’un her ilçesine Klima Servisi hizmetini, cep dostu fiyatlarla bütün marka ve model klimalar için veriyoruz!

Güler yüzlü ekiple hızlı ve güvenilir klima servisi, alanında uzman teknisyenlerle siz değerli müşterilerimin her zaman hizmetindedir!

 • İstanbul Geneli Hizmet

  Geniş servis ağı ile İstanbul Anadolu ve Avrupa
  Yakası’nın tüm ilçelerine aynı gün montaj,
  bakım ve servis hizmeti.

 • Güler Yüzlü Ekip

  Müşteri memnuniyeti odaklı, iletişim gücü kuvvetli,
  anlayışlı ve pratik çözümler üreten,
  güler yüzlü klima servisi.

 • İstanbul Geneli Hizmet

  Geniş servis ağı ile İstanbul Anadolu ve Avrupa
  Yakası’nın tüm ilçelerine aynı gün montaj,
  bakım ve servis hizmeti.

 • Profesyonellik ve Deneyim

  20 yılı aşan sektörel deneyim, kendini geliştiren,
  klima teknolojisini ve yeniliklerini
  takip eden yetkili servis kadrosu.

 • Hızlı ve Yerinde Müdahale

  Arıza taleplerinin alınması ile servis sürecini başlatan,
  kısa sürede adresinize gelerek
  yerinde hizmet veren klima servisi.

 • Zengin Yedek Parça ve Aksesuar

  Bakımda ve onarımda %100 orijinal
  klima yedek parçalarının kullanımı,
  uzun yıllar aynı performansta klima kullanım garantisi.

Beko Klima Servisi - Hizmet Verilen Semtler

Dünyanın en iyi klima markalarına bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği! Yaşam alanlarınızın konforu ve sağlıklı bir şekilde iklimlendirilmesi için profesyonel ekibimizle tüm klima markalarına servis hizmeti veriyoruz!

Beko Klima Servisi YAZ KAMPANYASI

Beko klima servisi siz değerli tüketicilerimize hizmet kalitesi standartları açısından firmalar arasında yaptığı geniş bir proje uyguluyoruz. Beko klima servisi aşamasında aldığı kararlar tüketicileri memnun etti ve firmamız kurulduğu ilk günden beri müşteri portföyünü arttırarak müşterilerimizin her zaman yüzlerini güldürdü.

beko klima servisi

Beko klima bakımı herhangi bir sorun oluştuğunda ilk yapacağınız işlem çağrı merkezimizi arayarak destek hizmet isteyebilirsiniz. Firmamız siz değerli tüketicilerimize 7/24 hizmet vererek ve gece sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız sizlerin tüm sorunlarını çözmektedir. Sizde mutlu ve huzurlu bir yaşam istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Beko Klima Servisi

Bir dünya markası olan beko klima servisi sektörler arasında başarılı olarak bilinmektedir. Beko klimaların her modeline servisimiz tarafından destek verilmektedir.

Verdiğimiz Hizmetler ; Arıza Onarım,Periyodik Bakım,Genel Kontrol,Söküm,Montaj,De Montaj vb.

Üstte de belirtmekte olduğumuz hizmetlerden yararlanmak için 444 5 316 çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde isteğiniz doğrultusunda sorunlarınızı çözümleyeceğiz.

 

Beko klima servisi

Beko klima servisi

Beko klima servis, her geçen yıl kendisini geliştiren beko klima montaj markası yeni nesil inverter sistemleri üretimi sağlamaktadır.  Klima servisi enerji tasarrufu konusunda oldukça dikkatlerini üzerine çeken klima cihazı eski üretim klimaların oldukça üst kademesine çıkmıştır. Yüzde 50 elektrik tasarrufu sağlayan beko inverter klima cihazları tüm kullanıcıların ilgi odağı olmuştur. Türkiye genelinde satış sonrası servislik hizmeti için bizleri arayıp cihaz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Beko klima servisi 444 5 316

Beko Klima Servisi 7/24 profesyonel kadrosu ile İstanbul’un avrupa ve anadolu yakası bölgelerine hizmet vermektedir.Klima Markaları arasında Beko değişen teknoloji sayesinde kendini kaliteli bir hale getirmiş.Alanında eğitimli ve branşlı teknisyenler sayesinde Beko klima cihazlarınızın ömrü artmaya başlamıştır.Servis verdiğimiz hizmetler ;Klima Tamiri,Klima Bakımı,Klima Montajı,Klima Yer Değişimi vb. gibi sorunlarınızda çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Beko Klima Servisi olarak değişen yedek parçalara ve hizmetlerimize (1) bir yıl garanti süresi vermekteyiz. Beko Klima Bakım Onarım hallerinde çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.

Beko Klima Servisi Çağrı Merkezleri: 444 5 316

Beko Klima Montajı

Beko Klima Montajı İşlemlerinde öncelikle yapmanız gereken tek şey Beko Klima Servisi çağrı merkezlerimizi aramanız gerekecektir.Klimaların performansı ve verimliliği açısında doğru bir klima montajı işlemi yapılması gerekmektedir.Klima Montajları sadece uzman ve güvenilir teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Beko Klima Montaj hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz takdirde yapmanız gereken tek şey çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunmak veya teknik destek almak olacaktır.

Beko Klima Montajı Çağrı Merkezi: 444 5 316

Beko Klima Bakımı

Beko Klima Bakımı uzman teknisyenler tarafında yılda (2) iki kez cihazın verimliliği ve sağlığınız açısından yapılmalıdır. Beko klima bakımlarınızı doğru yerden hizmet alarak yaptırmalısınız. Beko Klima Bakım hizmeti almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.

Beko Klima Bakımı Çağrı Merkezi:  444 5 316

En Çok Rastlanan Beko Klima Arızaları

 • Beko klima soğutmuyor
 • Beko klima üflemiyor
 • Beko klima çalışmıyor
 • Beko klima sıcak üflemiyor
 • Beko klima tamiri
 • Beko klima servis

 

 

 

Servis Çağırın

Montaj, bakım ve onarım talepleriniz için online formumuzu doldurun, çağrı merkezimiz en kısa sürede size ulaşsın.

Adınız ve Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon Numaranız:
Hangi hizmetimiz ile ilgileniyorsunuz:
Mesajınız: