2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Beko Klima Servisi

Anasayfa » Beko Klima Servisi

Beko Klima Servisi YAZ KAMPANYASI

Beko klima servisi siz değerli tüketicilerimize hizmet kalitesi standartları açısından firmalar arasında yaptığı geniş bir proje uyguluyoruz. Beko klima servisi aşamasında aldığı kararlar tüketicileri memnun etti ve firmamız kurulduğu ilk günden beri müşteri portföyünü arttırarak müşterilerimizin her zaman yüzlerini güldürdü.

beko klima servisi

Beko klima bakımı herhangi bir sorun oluştuğunda ilk yapacağınız işlem çağrı merkezimizi arayarak destek hizmet isteyebilirsiniz. Firmamız siz değerli tüketicilerimize 7/24 hizmet vererek ve gece sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız sizlerin tüm sorunlarını çözmektedir. Sizde mutlu ve huzurlu bir yaşam istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Beko Klima Servisi

Bir dünya markası olan beko klima servisi sektörler arasında başarılı olarak bilinmektedir. Beko klimaların her modeline servisimiz tarafından destek verilmektedir.

Verdiğimiz Hizmetler ; Arıza Onarım,Periyodik Bakım,Genel Kontrol,Söküm,Montaj,De Montaj vb.

Üstte de belirtmekte olduğumuz hizmetlerden yararlanmak için 444 5 316 çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde isteğiniz doğrultusunda sorunlarınızı çözümleyeceğiz.

 

Beko klima servisi

Beko klima servisi

Beko klima servis, her geçen yıl kendisini geliştiren beko klima montaj markası yeni nesil inverter sistemleri üretimi sağlamaktadır.  Klima servisi enerji tasarrufu konusunda oldukça dikkatlerini üzerine çeken klima cihazı eski üretim klimaların oldukça üst kademesine çıkmıştır. Yüzde 50 elektrik tasarrufu sağlayan beko inverter klima cihazları tüm kullanıcıların ilgi odağı olmuştur. Türkiye genelinde satış sonrası servislik hizmeti için bizleri arayıp cihaz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Beko klima servisi 444 5 316

Beko Klima Servisi 7/24 profesyonel kadrosu ile İstanbul’un avrupa ve anadolu yakası bölgelerine hizmet vermektedir.Klima Markaları arasında Beko değişen teknoloji sayesinde kendini kaliteli bir hale getirmiş.Alanında eğitimli ve branşlı teknisyenler sayesinde Beko klima cihazlarınızın ömrü artmaya başlamıştır.Servis verdiğimiz hizmetler ;Klima Tamiri,Klima Bakımı,Klima Montajı,Klima Yer Değişimi vb. gibi sorunlarınızda çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Beko Klima Servisi olarak değişen yedek parçalara ve hizmetlerimize (1) bir yıl garanti süresi vermekteyiz. Beko Klima Bakım Onarım hallerinde çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.

Beko Klima Servisi Çağrı Merkezleri: 444 5 316

Beko Klima Montajı

Beko Klima Montajı İşlemlerinde öncelikle yapmanız gereken tek şey Beko Klima Servisi çağrı merkezlerimizi aramanız gerekecektir.Klimaların performansı ve verimliliği açısında doğru bir klima montajı işlemi yapılması gerekmektedir.Klima Montajları sadece uzman ve güvenilir teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Beko Klima Montaj hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz takdirde yapmanız gereken tek şey çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunmak veya teknik destek almak olacaktır.

Beko Klima Montajı Çağrı Merkezi: 444 5 316

Beko Klima Bakımı

Beko Klima Bakımı uzman teknisyenler tarafında yılda (2) iki kez cihazın verimliliği ve sağlığınız açısından yapılmalıdır. Beko klima bakımlarınızı doğru yerden hizmet alarak yaptırmalısınız. Beko Klima Bakım hizmeti almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.

Beko Klima Bakımı Çağrı Merkezi:  444 5 316

En Çok Rastlanan Beko Klima Arızaları

  • Beko klima soğutmuyor
  • Beko klima üflemiyor
  • Beko klima çalışmıyor
  • Beko klima sıcak üflemiyor
  • Beko klima tamiri
  • Beko klima servis

 

 

 

Hemen Arayın