Sıkça Sorulan Sorular

Siz Değerli Müşterilerimize Soruların Cevaplarını Listeledik.

KLİMA SES YAPIYOR

Klima servisi olarak sıklıkla rastladığımız klima ses problemlerini oldukça yaygınlaşmaktadır. Sessiz ortamlarda klima ses yapıyor ise muhtemelen klima iç ünite fan motoru aşınmış ve fan kanatçıkları zarar görmüş olabilir. Sorunun çözümünü bulmak için firmamızdan destek almanızı öneriyoruz.

Klima su damlatıyor

Klima montajı sonrasında cihaz soğuk konumda çalışırken alt tarafından bulunduğu ortama su damlatıyor ise montaj hatası olmuş olabilir. Su terazisi yardımı ile cihazın düz olmasına önem vermelisiniz. Cihaz montaj olduktan aradan yıllar geçtikten sonra yine su akıtıyor ise drenaj hattı tıkalı olabilir. Bizlere ulaşarak destek alın.

Klima soğutmuyor

Klima servisi olarak uzun yıllardan bu yana hizmetler sunan hd klima klima cihazlarında soğutma problemini ortadan kaldırak nedeninin birden fazla olduğu için firmamızdan destek almanızı öneriyoruz. Bir kaç soru sonucunda klimanızı aktif konuma almaktayız.

Klima sıcak üflemiyor

Klima sıcak üflemiyor diyor iseniz firmamız tarfından uzman teknisyenlerimiz bulunan muhite gelerek klima cihazında neden sıcaklık olmadığını sürede çözerek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Klima cihazında gaz eksikliğimeydana gelmiş olabilir. Bizlere ulaşmanız sonucu rahat nefes alabilirsiniz.

Klima arıza kodları

Cihazlarda dijital ekranlarda arıza kodları vererek klima cihazında ne gibi sorun olduğunu kodları sorgulatarak ögrenebilirsiniz. Klima arızaları için bizleri arayınız.Tüm istanbul geneli hizmetlerimiz vardır. 4445316 çağrı merkezlerimiz her daim hizmetler sunmaktadır.

Klima gaz fiyatları

Klima gazı 2 bölüme ayrılmaktadır. R22 ve r410 a çevre gazı olarak iki bölüme ayrılmaktadır. Yeni nesil klimalarda 410 a gazlar kullanılmaktadır. Klima gaz fiyatları hakkında servislerimizden detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Klima servis ücreti

Her bölgeye servis hizmeti sunan işinde uzman kadromuz ve 20 yıllık geçmişi olup milyonlarca refarans sahibi olan firmamız servis ücreti için müşterilerden 30 tl talep etmektedir. Garanti süreci olduğu takdirde ücretsizdir.

Klima neden çalışmaz

klima durup dururken neden çalışmaz. Elektrik gelmiyor olabilir voltaj kontrolü yapılması gerekiyor. Elektrik kontrol sonrası servisimizden teknik destek alabilirsiniz.

Ücretsiz klima keşifi

klima almadan önce mutlaka ücretsiz klima keşifi yaptırın.