2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada soru&cevap kısakodu kullanılarak oluşturulmuş bir sayfa görmektesiniz. Soru&Cevap kısakodunu herhangi başka yazı ve sayfalarda da kullanabilirsiniz.

Klima sıcak üflemiyor
Klima sıcak üflemiyor diyor iseniz firmamız tarfından uzman teknisyenlerimiz bulunan muhite gelerek klima cihazında neden sıcaklık olmadığını sürede çözerek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Klima cihazında gaz eksikliğimeydana gelmiş olabilir. Bizlere ulaşmanız sonucu rahat nefes alabilirsiniz.
Klima arıza kodları
Cihazlarda dijital ekranlarda arıza kodları vererek klima cihazında ne gibi sorun olduğunu kodları sorgulatarak ögrenebilirsiniz. Klima arızaları için bizleri arayınız.Tüm istanbul geneli hizmetlerimiz vardır. 4445316 çağrı merkezlerimiz her daim hizmetler sunmaktadır.
Klima gaz fiyatları
Klima gazı 2 bölüme ayrılmaktadır. R22 ve r410 a çevre gazı olarak iki bölüme ayrılmaktadır. Yeni nesil klimalarda 410 a gazlar kullanılmaktadır. Klima gaz fiyatları hakkında servislerimizden detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Klima Servis Ücreti
Her bölgeye servis hizmeti sunan işinde uzman kadromuz ve 20 yıllık geçmişi olup milyonlarca refarans sahibi olan firmamız servis ücreti için müşterilerden 30 tl talep etmektedir. Garanti süreci olduğu takdirde ücretsizdir.
Klima neden çalışmaz
klima durup dururken neden çalışmaz. Elektrik gelmiyor olabilir voltaj kontrolü yapılması gerekiyor. Elektrik kontrol sonrası servisimizden teknik destek alabilirsiniz.
Ücretsiz Klima Keşifi
klima almadan önce mutlaka ücretsiz klima keşifi yaptırın.
Hemen Arayın