Klima bakımı

 

Klima bakımı servisi olarak siz değerli tüketicilerimizin sağlığını önemsemekteyiz. Satış sonrası her yıl düzenli şekilde klima bakımı yaptırmanızı öneriyoruz. Düzenli şekilde yapılan bakımlar sağlığınızı ve cebinize yıllarca korumaktadır. Resimde görüldüğü gibi klima cihazının içerisinde biriken bakterileri bulunan ortama dolaşımı sağlayarak pis kokular yaymaktadır. İstanbul klima servisi olarak marka model ayrımı yapmadan her tür klima cihazının bakımı yapılmaktadır. Klima markası farklı olması bizler için önemli değildir. Farklı bir marka klima bakımı için başka yerden destek almanıza gerek yok bizler eğitim alırken tüm markalar üzerinden almaktayız. Kapağın üzerindeki logo değişik olabilir ama hepsinin çalışma sistemi aynıdır. Bizlere güvenebilir ve bizlerden destek alabilirsiniz.

Klima Bakım Servisi

İstanbul bölgesinde geniş servis ağına sahip olan firmamız tüm cadde ve sokaklara varıncaya kadar klima servis hizmeti sunmaktadır. Klima aldıktan sonra yetkili servisler tarafından sağlığınız için mutlaka kontrollerini sağlayın. Özel kimyasal ilaçlar yardımı ile cihazda biriken toz birikintileri saf su ile temizlenmelidir. Doktorlar tarafından özellikle basına çıkan açıklamalar hepsi doğru olup sağlığınızı aşırı şekilde tetiklemektedir. Temiz hava solulamak sağlığınızı uzun vadelere uzatmaktadır. Hd klima servisi olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Klima bakım esnasından neler yapılır

Klima bakımı yapılırken cihazın elektrik aksamları kontrol edilmelidir. Aksi durum var ise işinde uzman kişiler tarafından müdahale edilmelidir. Cihazın içerisinde filtreler ilaçlı su ile dezenfekte edilmeli ve kuru şekilde tekrar yerine takılmasını tavsiye ediyoruz. Klima filtresi takılmadığı takdirde cihaza biriken bakteriler fan motoru yardımı ile bulunan havanın kokusunu değiştirmektedir. Bakteri kokuları ortamda bulunan kişilerin baş ağrısını neden olmasını sağlamaktadır. Sağlığınıza önem veriyor iseniz mutlaka her yıl düzenli şekilde klima bakım servisinden destek alınız.

İstanbul Klima bakımı Firması

Kaliteli hizmetler sergileyen firmamız üstün başarılara imza atmış bulunmaktayız. Milyonlarca müşteri referansını sahip olan firmamız güven konusunu üst düzeyde tutmaktadır. Nasıl böyle bir potansiyele sahip olduğumuzu kısaca açıklayalım. Önceliğimiz karşımızdaki insana GÜVEN vermemizdir. İşinde uzman kişiler tarafından klima arıza bakım onarım yetki belgesi olan kişiler ile beraber bu yolda ilerlemekteyiz. Klima cihazının başına geçtikten sonra elimizden geldiğince en iyi şekilde yapmaktayız ve müşterimizi maddi konuda destek olmaktayız. Değişen yedek parçaların orjinal olmasına önem vermekteyiz. Klima bakımı için bizlere çağrı merkezlerimizden ulaşım sağlayabilirsiniz.