2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Klima bakımı

Anasayfa » Klima bakımı

Klima bakımı istanbul’ da tüm ilçelerde klima bakımı ve klima montajı hizmetlerinde %20 YAZ KAMPANYASINI BAŞLATMIŞTIR. Profesyonel teknik servis kadrosu ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş servis olarak bunun mutluluğunu yaşamaktayız.

Klima Bakımı Nasıl Yapılmalı ?

Klima bakımı nasıl yapılması gerektiği uzman ekibimiz sırasıyla siz müşterilerimize açıklama yapılmıştır. Unutmayalım ki klima bakımı periyodik olarak düzenli bir şekilde yapıldığı sürece klimalarınız daha uzun ömürlü olacaktır.

Klima bakım yaptırmak istediğiniz zaman çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp en kısa sürede sorunun çözülmesi için teknik servis elemanı yönlendirilecektir. Bize ulaşmak isterseniz  444 5 316  nolu telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Klima bakım düzenli olarak her yıl yapılmalıdır, yılda mutlaka klimaları 3 defa bakım yaptırmalısınız. Klimanızı bakım yaptırmanız klimanın daha verimli çalışmasına ve daha az elektrik tüketimi yapmasını sağlar.

Klima Bakımı Aşamaları

1. Toz Filtresi Çıkartılması

Toz filtresi iç üniteden çıkartılarak gözenekleri tozlardan arındırılır ve
bu sayede klimanın daha verimli çalışması sağlanır. Klima servisi toz filtresi klima bakım aşamasını bitirdikten sonra evaporatör coil temizlenmesi aşamasına geçecektir.

2. Klima Bakımı Evaporatör Coil Temizlenmesi

Klima Servisi kullanım sıklığına bağlı olarak üzerinde biriken toz klima servisi tarafından temizlenir. Evap tozdan arındırıldıktan sonra bakteriyel kimyasal uygulanarak ilaçlanır ve dezenfekte edilir.

3.  Klima Bakım Scroll Çıkışlarının Temizlenmesi

Evaporatör coil temizliği bittikten sonra diğer bir önemli bölümü scroll çıkışları hava yollarının temizlenmesi aşamasına geçilir. Bu aşamaları sırasıyla deneyimli klima servisi teknik elemanı tarafından yapılması ile klimalarını güven altında olur.

4. Gaz Takviye Vanası Temizlenmesi

KLİMA BAKIMI HİZMETİ KALİTESİ

HD Klima servisi yılların verdiği tecrübe ve disiplin ile klima bakımında tercih edilen öncü firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Kendisine Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı, dürüstlüğü prensip edinmiş bir firma olarak sizlerden taktir almaktayız.

Klima bakım esnasından neler yapılır

Klima bakımı yapılırken cihazın elektrik aksamları kontrol edilmelidir. Aksi durum var ise işinde uzman kişiler tarafından müdahale edilmelidir. Cihazın içerisinde filtreler ilaçlı su ile dezenfekte edilmeli ve kuru şekilde tekrar yerine takılmasını tavsiye ediyoruz. Klima filtresi takılmadığı takdirde cihaza biriken bakteriler fan motoru yardımı ile bulunan havanın kokusunu değiştirmektedir.

Hemen Arayın