İstanbul Geneli Hizmet
tr

Chiller Klima Servis

03.05.2018
3.914
Chiller Klima Servis

Chiller klima servis seçerken dikkat etmemiz gereken en önemli nokta klimayı nasıl bir ortamda ve hangi şartlarda kullanmamız gerektiğini bilmemiz gerekmektedir. Bu şartları göz önünde bulundurmak tercih ettiğimiz klimadan daha iyi verim almamızı sağlar. Klimalar kullanılacak ortama göre alınırsa klimanızın ömrü  daha uzun olur ve enerji tüketimini büyük ölçüde düşürür. Büyük alanları soğutmak için tercih edilen klimalar . kanal tipi klimalar ve çiller tipi klimalar alışveriş merkezi gibi büyük alanlarda kullanılır.

Chiller Klima Servis

Chiller klima arıza

tipi ve kanal tipi klimalar büyük alanları ısıtma ve soğutmada kullanılır .Ver-eve tipi klimalar daha küçük alanlarda Chiller klima servis yani bir veya iki dış ünitede ile yaklaşık olarak 30 , 35 dairelerin bağlanacak kapasitedeki klimalar dır .Salon tipi cihazlar birebir cihazlardır. Halk dilinde kapasiteleri  buzdolabı tipinde klimalar dır. salon tipi klimalar 26000 den başlar 3000 btu ya kadar ulaşmaktadır .Salon tipi, Kanal tipi,Çiller tipi  klimaların alanında uzman yetkili kişiler uzman teknik ekipler tarafından takılacak ortamda yerinin tespit edilip uzman ekiplerce takılacak alana montajı gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Chiller klima servisi

Chiller tipi klimalar alışveriş merkezlerini ısıtma ve soğutmada tercih edilir. Chiller klima servis HD  ısıtma soğutma sistemleri olarak günün her saati bizleri çağrı merkezimizden 444 5 316  iletişime geçebilirsiniz . siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için müşteri temsilcilerimiz biz telefon kadar sizlere yakınız 7 gün 24 saat istediğiniz zamanda  chiller klima servisi 444 5 316 bizleri arayabilir bizlerle iletişime geçebilirsiniz .

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın