İstanbul Geneli Hizmet
tr

Klimada Neden Sigorta Atar

05.04.2018
4.158
Klimada Neden Sigorta Atar

 Klimada Neden Sigorta atar

Klimada Neden Sigorta Atar  klima Cihazları hayat kalitesini artırmak için rahatımız ve konforumuz amacı ile üretimi yapılan ısıtma ve soğutma sistemleri olarak kullanılan cihazlardır. Klima cihazlarında zamanla olaşan mekanik ve elektriksel arızalar meydana gelir ve klima cihazının performansı ve verimi düşer.

Klima Sigorta attırıyor

Klimada Neden Sigorta Atar  klima cihazları zamanla çalışmayı durdurur kimi zaman ise farklı  arızalar farklı şekilde kendini göstermektedir.  Klima servisi olarak yetkili servis kalitesinde olan işinde uzman teknik ekiplerimiz arzu edilen bakım, onarım, arıza, montaj ve de-montaj işlemleri için sizlere en iyi sunum ve % 100 garantili güvenli sonuçlarla hizmet sunmaktayız. Klima Servisi firmamız yaklaşık 20 yıllık iklimlendirme sektöründe ısıtma ve soğutma sistemleri alanında hizmet vermektedir. Klima Servisi alanında günden güne gelişen teknik bilgisi ve tecrübesi ile en hızlı aynı gün içinde hizmet sunar. Klimada Neden Sigorta Atar  klima cihazlarınızda zamanla oluşan arızalar nedeni ile tüketicilerimizden gelen sorunlardan olan klima sigorta  attırıyor şikayeti ile zamanla karşılaşmaktayız. Bu durumda klima servisimizi 7 gün 24 saat istediğiniz zaman 444 5 316 olan iletişim hattımızdan arayabilirsiniz. Klima cihazlarında çalışırken sigorta atması zamanla görünen arızalardan biridir. Klimada Neden Sigorta Atar bilgi alın.

  • Klima cihazı sigorta attırıyor ise klima cihazının elektrik tesisatında bağlantı noktalarında sorun var demektir.
  • Klima cihazının besleme kabloları kısa devre yapabilir.
  • Klima cihazlarında akım kabloları yerinden çıkmış ve ya kablolar kırılmış ve akım kaldıracak güçte değil ise sigorta atabilir.
  • Klima cihazının montajının yapıldığı alanda topraklama yeterli değil yeterli gelmiyor ise sigorta attırır.
  • Klima montajı sırasında elektrik tesisatı  doğru kontrol edilmemiş ve bağlantı doğru bir şekilde yapılmadığı taktirde sigorta attırır.
  • Kısacası Klima cihazlarında yaşanan bu sorun sigorta atmasının ana sebebi elektrik tesisatından kaynaklanan problemdir. Klima cihazlarında zamanla görünen arızalar ve problemleri alanında uzman olmayan teknisyenler dışındaki ekipler ve kişilerin bu soruna arızaya müdahale etmemesi gerekir. Klima servisi bünyesinde olan çalışanlarımız ile kesin olan değerleri vererek en hızlı olan sunumları ve güncel bilgilerinde vermekteyiz.Klima cihazlarında daha uygun koşullarda bakım,onarım,arıza,montaj ve de-montaj işlemi sunmaktayız. Klima cihazlarınızda kaynaklı müşteri memnuniyeti öncü prensibi ile yetkili servis kalitesinde olan firmamız en güvenli hizmeti vermektir.

 

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın