İstanbul Geneli Hizmet
tr

İstanbul Bölgesi Salon Tipi Klima Servisi ve tamiri

06.04.2021
400
İstanbul Bölgesi Salon Tipi Klima Servisi ve tamiri

Salon Tipi klima, geniş alanlara uygunluğu nedeniyle yaşam ve çalışma alanlarımız için en çok tercih edilen klima tiplerinden biridir. Son derece yüksek donanımlı olan salon tipi klimalar, büyük kapasiteleri ile dikkat çeker. Klimalar ile alakalı bakım, onarım ve tamir hizmeti veren İstanbul Salon Tipi Klima servisi ile sorunlarınıza çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Salon Tipi Klimaların kurulumları aşamasında ortamda gerekli olan yerin ayrılması gerekmektedir. Dikey ve ayaklı olmaları, yüksek performans ile çalışmaları insanların yoğun olduğu yaşam alanlarında tercih edilmesine neden olur. İş yerleri, okullar, mağazalar, hastaneler ve devlet daireleri gibi kullanım alanları vardır. İç ünitelerinin yüksek kapasiteli olması, iç ünitelerinin çok fonksiyonu ile her ortamda yardımcınız olmaktadır.

İnsan yoğunluğu olan yaşam alanlarında sağlığın korunması adına hava akışkanlığı son derece önemlidir. Salon Tipi klimalar soğutma/ısıtma fonksiyonları haricinde hava arıtma özelliği ile de oldukça etkilidir.

İstanbul Salon Tipi Klima Servisi Hizmetleri

Salon Tipi Klima servisi olarak, satın alma süreçlerinde de yanınızda olmaya devam ediyoruz. Klima satın alma aşamasında ortam keşfi yapılmalıdır. Klima kurulacak alanında daha önceden belirlenmesi ve ekstra özelliklerinin incelenmesi gerekiyor. Benzeri ile ürünler ile karşılaştırma yaparak, fiyat/performans analizinin yapılması veriminin daha yüksek olmasına neden olur.

İstanbul Salon Tipi Klima Servisi olarak periyodik olarak klima bakımlarınızı yapmaktayız. Özellikle kış ayları öncesinde yapılan bakımlar, klimanızın kış boyunca daha verimli çalışmasına ve sizi yarı yolda bırakmamasına neden olur. Aynı zamanda Klima montaj işlemlerini de büyük bir titizlik ile yapmaya devam ediyoruz. En uygun fiyat politikası ile müşteri odaklı düşünce yapısına sahibiz.

Tüm marka ve modeller için Salon Tipi Klima Servis hizmeti vermeye devam ediyoruz. Klimalarınız ile alakalı yaşadığınız arıza sorunları sonrasında 7/24bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul da hangi bölgelere hizmet veriyoruz ?

İSTANBUL ilçeleri alfabetik sırasına göre ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, … Bölgeleri Salon Tipi Klima Servisi ve tamiri hizmeti vermekteyiz.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın