İstanbul Geneli Hizmet
tr

Güngören Klima Servisi

26.03.2018
4.076
Güngören Klima Servisi

Güngören Klima Servisi ısıtma ve soğutma sistemleri  için arayın. Klima cihazlarını kullanırken dikkat edilmesi gereken faktörler vardır. Klima cihazlarında yetkili işinde uzman ekipler tarafından yapılan keşif ve doğru yapılan montaj en önemli işlemdir.

Güngören Klima Teknik Servisi

Güngören Klima Servisi  Klima cihazlarında ünitelerin hava çıkışı ve giriş kanalları üfleme menfezlerinin önleri hava çıkışını akışını engelleyecek nesnelerin olmaması gerekir. Güngören klima Servisi Klima cihazlarını  modeli ve hangi tip ve kapasitesinin alana mekana uygun olması enerji tasarrufu sağlar. Soğutma kapasitesi alanın mekanın kapasitesi ihtiyacından daha küçük klima olmamalıdır. daha küçük klima daha iyi verim ve performans sağlayamayacağından kompresörü sürekli de tutar ve enerji tasarrufunu arttırır. Klima cihazının soğutma kapasitesi kurulumu alanı daha büyük ise ortam çabuk soğur ve kompresör sık sık kapanıp açılır  bu durumda klima enerji tasarrufunu arttırır. Yüksek kapasiteli klima cihazı alana uygun değil ise ses seviyesine sahip olduğu için sesli çalışır ve rahatsızlık verir.

Güngören Klima Tamiri

Klima cihazı alana veya mekana kapasitesine göre küçük  uygun olmayan cihazlar gürültüsü sizleri rahatsız eder. Klima cihazının kurulumu yapılacak binanın ısı yalıtımlı olması enerji tasarrufu etmemizi sağlar. Güngören Beko Servisi Klima cihazını kullanıldığı alanda kapı ve pencerelerin açık olmaması kapalı olması gerekir. Mağaza ve dükkanlar gibi iş yerlerinde  kapılar açık olabileceği için bu alanlarda hava perdesi kullanılmalıdır. hava perdesi kullanmak sıcak ve soğuk hava akımı engelleyen sistem olduğu için enerji tasarrufu edilir. Dış ünitenin doğrudan güneş alan yerlerde gölgelik ve tente kullanılması gerekmektedir. tente ve gölgelik kullanmanın doğrudan gelen güneş ısısından korur. Güngören Klima servisi olarak önerilen bu bilgiler hem enerji tasarrufunu etmemiz açısından hemde %30 elektrik faturamızın düşük gelmesine neden olur. Klima cihazlarımızda tasarruf etmemiz için yıllık periyodik bakımı temizliği yapılması önermekteyiz. Güngören Beko Servisi Klima cihazlarında yıllık periyodik bakım cihazımızın daha uzun ömürlü ve daha iyi performans ile çalışmasını sağlar. Klima servisi olarak klima cihazlarınıza arıza,bakım,onarım, montaj ve de-montaj hizmeti vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz klima markaları;

  • Güngören vestel klima servis
  • Güngören Beko klima servis
  • Güngören bosch klima servis
  • Güngören midea klima servis
  • Güngören daikin klima servis
  • Güngören mitsubishi klima servis
  • Güngören samsung klima servis

 

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın