İstanbul Geneli Hizmet
tr

Olefini Klima Servisi

03.05.2018
4.508
Olefini Klima Servisi

Olefini servisi alanında uzman ekip teknik kadrolarımız ile yeni gelişen teknolojiler ile kendini geliştiren olefini klima cihazları kullanıcıların memnuniyetine önem vermektedir. Hızla büyüyen olefini servisi ısıtma soğutma cihazları tüm klima kullanıcıların yanında olmaktadır.

Biz uzman kadromuz ve işinde eğitimli personellerimiz sayesinde hiçbir model ayrımı yapmadan yerinde çözümler üreterek tüketicimizin memnuniyetini sağlamaktayız. %100 orijinal yedek parça kullanımı sağlayarak yapılan işleme ve işçiliğe 1 yıl garanti kapsamı sağlamaktayız.İstanbul’un tüm ilçelerinde şubeleri olan büyük kurumsal portföyümüz ile servis talepleriniz doğrultusunda aynı gün içerisinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Olefini Bakım Servisi

  • %100 müşteri memnuniyeti sağlamak
  • %100 orijinal yedek parça kullanımı
  • İşinde eğitimli teknisyenler ile hizmet sağlamak
  • Temizlik ve titizlik ile hizmet sunmak
  • Aynı gün içerisinde destek vermek
  • Olefini klima servisi 

Olefini Klima Teknik Servis

Klima kullanıcıları bizleri tercih ederek hızlı ve güvenilir servis ağımıza bildirimler sağlayabilirler. Klima arıza bakım ve onarım konusunda ekiplerimiz sizler için hazır konumdadır. Olefini klima servisi talebinde bulunmak için 444 53 16 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Olefini Klima Servisi işinde uzman teknisyenler çalıştırıp siz değerli müşterilerimize kesintisiz servis hizmeti sunuyor. Alanında uzman ve güvenilir bir firma portföyümüzle beraber sizlere müşteri memnuniyeti sağlayarak yerinde çözüm üretmeye devam ediyor. Olefini klima teknik servis cihazları son yıllarda bir lüks olmaktan çıkıp bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. olefini klima kullanıcılarına önerimiz hassas bir cihaz olduğu için yılda iki kez servis tarafından periyodik klima bakımlarını yaptırmasını tavsiye ediyoruz. olefini klima cihazlarında herhangi bir Klima Arıza,Klima Bakım,Klima Montaj ,Klima Yer değişimi işlemlerinde olefini Klima Servisimizi arayıp servis talebinde bulunabilir veya çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Olefini klima servisi daima sizlere en kaliteli,en güvenilir,en konforlu,en uzman ve en hızlı servis hizmeti sunmaya devam edecektir.

Olefini Klima Montajı işlemlerinde ilk müdahale işinde uzman klima montajı teknisyeninin keşif yapması gerekmektedir.Keşif işlemini tamamlandıktan sonra ise Montaj işlemine geçilebilir. Klima montajları doğru sabitlendiği sürece herhangi bir arızaya veya fazla enerji sarfiyatına neden olmaz. Klima Montajında doğru bir başlangıç çok büyük önem taşımaktadır.Yanlış bir Klima Montajında ise cihazın içerisindeki klima gazının kaçmasına,cihazın iç ünitesinden su akıtmasına vb. arıza nedenlerine yol açabilir.Doğru bir klima montajı için Olefini Klima Servisi Çağrı Merkezlerimizi arayıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın