İstanbul Geneli Hizmet
tr

Merter Arçelik Klima Servisi

13.03.2018
3.396
Merter Arçelik Klima Servisi

Merter Arçelik Klima Servisi

İş yerlerinin en yoğun olduğu bölge olan merter iş merkezi olarak da bilinen klima kullanıcılarına müjde! Bu yaz sezonunda da %40 olarak bakım kampanyasından yararlanabileceksiniz. Yazın kavurucu sıcaklarında servis arayışına girmenize gerek kalmadan bir telefon yardımı ile evinize veya işlerinize intikal etmekteyiz.Sadece bakım için değil, arıza onarım,yedek parça değişim ve işçiliklerde de kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Firmamızın ilk olarak düşündüğü müşterilerinin memnuniyeti ve cazip fiyat garantisidir. Yan sanayi firmalar gibi faiş fiyatlar uygulayarak bir kereliğine mahsus müşteri potansiyeli yansıtmak değildir amacımız. Büyük başarılar elde etmiş olan arçelik klima servisi firmamız değişen teknoloji ile her geçen gün kendini yenileyerek  profesyonel çözümler üretmektedir.

Merter Arçelik Klima Servisi Vizyonu

Merter Arçelik Klima Servisi

Aşağıda belirtmekte olduğumuz servis anlayışımızdan yararlanmak için hemen 444 5 316 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  • Güler yüzlü,kaliteli ve işinde eğitimli teknisyenler ile hizmet sunmak
  • 7 gün 24 saat çağrı merkezimizden istenilen desteği almak
  • %100 orjinal yedek parça kullanımı
  • Yapılan işleme ve işçiliğe bir 1 yıl garanti kapsamı sağlamak
  • Servis talebi doğrultusunda aynı gün içerisinde hizmet vermek
  • İstanbul’un tüm bölgelerinde mobil ekip bulundurmak

Verdiğimiz Hizmetler ; klima çalışmıyor,klima soğutma yapmıyor,klima ısıtma yapmıyor,klima ses yapıyor,klima koku yapıyor,klima gaz kaçırıyor,klima periyodik bakım,klima söküm,klima demontaj,klima montaj vb.

Klima Neden Koku Yapar ; sürekli çalışan klima cihazları ortamdaki tozu,bakteriyi ve virüsü  filitrelerde toplar ve bu temizlenmez ise zamanla kötü koku yaymaya başlar.Bunu önlemek ve sağlıklı yaşamak için her yıl düzenli olarak klima bakım işlemini yaptırmanız gerekecektir.

Klima Neden Soğutma Yapmaz ; Öncelikle her yıl düzenli olarak klimanızın uzman servis tarafından genel kontrol işlemini yaptırmanız gerekmektedir. Zamanla içerisindeki gaz’ın azaldığını veya bittiğini farkedeceksiniz. Gaz bittiğinde veya kaçak olduğundan klima cihazı ısıtma ve soğutma yapmaz.

 

 

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın