İstanbul Geneli Hizmet
tr

Klima bakımı nasıl yapılır

15.03.2018
3.468
Klima bakımı nasıl yapılır

 

 Klima bakımı nasıl yapılır diye sorularınıza cevaplarımız bunlardır. Klima sektöründe yaklaşık 20 yılı aşkın süre alanında uzman teknik bilgisi ve tecrübe ile klima servisimiz hizmet vermektedir. Klima Servisi olarak  klima tamiri,klima arıza, klima montaj,klima de-montaj,klima bakım işlemleriniz aynı gün içinde hizmet sunmaktayız.

Klima bakımı nelerdir

Klima bakımı nasıl yapılır  müşteri memnuniyeti ön planda yetkili servis kalitesinde eğitimli kadromuz ekiplerimiz %100 garantili güvenli sunum ve işçilik sunmaktadır. Klima bakımı nasıl yapılır firmamız Sizlere özel piyasa değeri altında fiyatlarımız ve belli zamanlarda düzenlenen kampanyalı fiyatlarımız ile Klima cihazlarınızın bakım,onarım,arıza,montaj ve de-montaj işlemlerinde kolaylık sağlamaktayız. Kaliteden ve güvenden ödün vermeyen servisimiz klima arızaları hakkında arıza olamayan bazı sorun ve şikayetler karşılaşmaktayız. Klima cihazlarında zamanla yaşanmakta olan normal olan sorunlara örnek olarak kısaca açıklamak gerekirse şunlardır.

Klima bakımı nasıl yapılır

Klima cihazları çalışma esnasında ve ya cihaz kapandığı duyulan tıkırtı ve hışırtı arıza değildir. Cihazın içindeki sistemin içinde dolaşan akışkan olan gazdan kaynaklanabilir. Klima bakımı nasıl yapılır cihazındaki gelen ses 2-3 dakika süre duyulur ve normaldir. Klima çalışır hale geldikten 2-3 dakika sonra soğutma veya ısıtma yapar ses kesilir bu arıza değildir. Kış mevsiminde ısıtma yapılırken cihazda dış ünitedeki buzlanma yapması normaldir. Klima cihazı dış ünitedeki buzlanmayı sökmek için dış hava şartları soğuk havanın etkisine bağlı olarak olarak belirli zamanlarda veya aralıklarda cihaz defroza girer bu bir arıza değildir. Klima cihazı defroza girdiği zaman ısıtma yapmaz. Dış hava şartlarına göre defroz süresi ortalama 4 veya 7 dakika sürebilir. Klima cihazında yaşanan bu dur kalk lar arıza değildir. Klima kullanıcıların rahatı ve konforu açısından ileri teknoloji ile üretilen klima cihazlarımız hayatımızda  önemli yer alır. Yeni nesil inverter klima cihazlarında defrost çok daha kısa zaman ve daha az aralıklarda meydana gelir. Klima bakımı nasıl yapılır klima cihazlarınızda sorun ve arızalar için çağrı merkezi iletişim hattımız olan 444 5 316 telefonumuzu arayabilir teknik destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimizin klima cihazlarında oluşan arıza, tamir,montaj, de -montaj,onarım ve periyodik bakım işlemleriniz için kayıt oluşturmanızı sağlanır.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın