İstanbul Geneli Hizmet
tr

Kelon Klima Servisi

13.03.2019
1.647
Kelon Klima Servisi

Kelon klima servisi olarak yaz sezonlarında rahat nefes almak için bizleri tercih edebilirsiniz. Klima servisi kelon marka cihazların her model cihazlarına servis hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Klima servisi geniş çaplı servis ağı kurarak hızlı ve güvenilir çözümler için bizlerden destek alabilirsiniz. Uzun yıllardır klima sektöründe üstün başarılar kazanmış olan firmamız ısıtma soğutma alanında her konuda kaliteden ödün vermeden hizmetler sergilemektedir.

Kelon Klima Bakım

Kelon klima bakım fiyatları hakkında bilgi almak ve açılımı için bizleri arayın. Her yıl fabrikamız bakım düzenlemeleri yaparak siz değerli klima kullanıcılarımızın her zaman konforu için indirimler uygulamaktadır. Kelon klima servis iklimlendirme alanında profesyonel hizmetler sunmaktadır. Klima bakımı yapılırken işin uzmanı kişilerden hizmet almaya özen gösterin. Detaylı klima bakım yapılması ve bakımda neler içeriyor bilgisini çağrı merkezlerimizden sorgulayabilirsiniz. Sokak arası servislerden mutlaka uzak durmalısınız. Kurumsal firmalardan hizmet almaya özen gösterin.

Kelon Klima Arıza Servisi

Kelon klima arıza servis saat sorunu yapmadan oluşan arızaları aynı gün içerisinde sorunsuz şekilde onamaktadır. Klima kelon servis çağrı merkezi numaramız 444 53 16 arayarak bizlerden destek alabilirsiniz. Klima bakımı servisi arıza montajı her koşulda yapılan işlemler firmamız tarafından bir yıl garanti kapsamındadır. Resmi kelon servisi sizlere bir telefon kadar yakındır.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın