İstanbul Geneli Hizmet
tr

İstanbul Multi Tip klima Servisi

03.04.2021
375
İstanbul Multi Tip klima Servisi

İstanbul Multi Tip Klima servisi, tüm multi tip klima model ve markaları için titiz bir çalışma sergilemektedir. Multi Tip Klimalar, hassas yapısı nedeniyle montaj, bakım ve arıza gibi konularda büyük tecrübe sahibi servis elemanlarını gerektiren bir yapıya sahiptir. Bu tip klimalarda tek bir dış üniteye bağlı olan çok sayıda split sistem bulunmaktadır. İç ünitelerin hepsi, tek bir dış üniteye bağlıdır. Dış ünitenin neden olacağı görüntü kirliliği ve alan sıkıntısı bu sayede giderilmiş olur.

Multi Tip klimalarda, kaset tipi, duvar tipi, yer-tavan tipi, kanallı tip klimalar gibi iç ünite seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanında 8 adet iç ünitenin 1 adet dış üniteye bağlanmasını sağlayan split klima modelleri de bulunmaktadır. Tüm üniteler birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebilmektedir. Bu sayede yüksek verimlilik sağlanmış olur.

İstanbul Multi Tip klima Servisi

Multi Tip klima; iş yerlerinde, AVM’lerde, konutlarda, konser salonlarında, okullarda ve hastanelerde kullanılmaktadır. Çok farklı sistem ve modelleri bulunan bu klima tipinin kullanım alanlarının doğru bir şekilde tespit edilmesi ve ölçülmesi gerekmektedir. İstanbul Muti Tip Klima servisi olarak sizlere tüm bu hizmetleri sağlamaktayız.

Muti Tip Klima Sistemlerinin avantajları, diğer tip klimalar göre daha fazladır. Tüm ihtiyaçlara göre kullanılabilecek esnek bir yapısı vardır. Büyük mekanların ısınmasının güç olmasına karşın, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu çalışma kapasitesi ile Multi Tip Klimalar her zaman için bir adım öndedir. Tek merkezden kontrol edilebilir olması, bireysel kontrol açısından önemli bir avantajdır.

İstanbul Multi Tip Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul Multi Tip Klima servisi olarak, klima seçimi, montajı, bakım ve onarım işlemleri için hizmet vermeye devam ediyoruz. Klimanızın daha yüksek verim ile çalışması için tüm bu süreçler son derece önemlidir.

  • Özellikle Multi Tip Klimaların en yüksek verimi verebilmesi için doğru klimanın seçimi ve klimanın montaj edileceği bölgenin doğru ayarlanması gerekir.
  • Klimalar genel olarak senelik bakımlara girer. Bakım süreçlerinde meydana gelen arızların saptanması halinde, sene boyunca en yüksek verimi almanız mümkün olur.
  • İstanbul Multi Tip Klima Servis ekibi olarak 10 seneyi aşkın senedir sektörde tecrübemiz ile müşteri odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın