2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Bakırköy Vestel Klima Servisi

Bakırköy Vestel Klima Servisi

Bakırköy Vestel Klima Servisi

Bakırköy Vestel Klima Servisi iklimlendirme sektöründe yaklaşık 20 yıllı aşkın süredir bakırköy ilçesi ve çevre semtlerine hizmet sunmaktadır. Vestel marka klima cihazlarınızın tüm modelleri için klima arıza,klima bakımı, klima onarım,klima montajı,klima de-montajı işlemleri için hizmet vermekteyiz. Klima cihazları genel olarak yaz mevsiminden sıcak havanın bunaltıcı etkisinden kaçınabilmek açısından en ideal çözüm olarak görünen en önemli teknolojiye sahip cihazlardır. Klima cihazları aynı zamanda da kış aylarında mevsiminde de  soğuk havaların verdiği etkisi ile ısınma ihtiyacımızı  karşılayan teknolojiye de sahiptir. Klima cihazları bu sebeple ısıtma soğutma sektöründe çözüm olarak yoğun olarak kullanılan tercih edilen cihazlardır. Bakırköy Vestel Klima Servisi firmamız klima cihazlarınızda oluşan elektriksel yada mekaniksel kaynaklı arızalar oluşabilir.  Vestel klima cihazlarınızın tüm modellerinde oluşan sorunları ve arızaları ve montaj de-montaj işlemleri için klima servisi firmamızı arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Bakırköy Vestel Klima Servisi çağrı merkezi iletişim hattımız olan 444 5 316 telefonumuzdan müşteri temsilcilerimizi arayabilir servis talebinde bulunup kayıt oluşturabilirsiniz. Vestel Klima Servisi firmamız yetkili servis kalitesinde klima kullanıcılarımıza 7 gün 24 saat istediğiniz zaman ulaşa bilirsiniz. Klima cihazlarında zamanla müşterilerimizden gelen sorunlardan bazıları aşağıda belirtilen şikayetlerden bazıları şunlardır.

  Klima çalışmıyor?

  1. Klimaya cihazına enerji gelmiyor olabilir, klimanın şebekeye bağlandığı prizde veya bu hatta gerilim kontrolü yapılması gerekmektedir.
  2. Klima cihazının çalıştırma anahtarı arızalanmış olabilir, anahtar kontrol edilir. Anahtar arızalanmış  ise değişim yapılması gerekmektedir..
  3. Klima cihazının fan motoru ve ekovat arızalı veya klima cihazının fan motoru ve ekovat  kontrol  edilerek arıza tespit edilmesi gerekir arızalı parça değişimi yapılması gerekir.
  4. Klima cihazı uzaktan kumandalı ise kumanda arızalanmış olabilir.Cihazın uzaktan kumanda vericisi,alıcısı kontrolü yapılıp arıza giderilir ve ya kumanda değişimi yapılır.                                                                                                                                                                                                                            Klima cihazlarında zamanla görülen arızalardan normal olan arıza olmayan şikayetler vardır bu sorunlardan bazıları şunlardır. Klima cihazında çalışma esnasında ve ya klima cihazını kapattığınızda duyulan ses ve ya hışırtı gibi benzeri ses normaldir. Klima cihazının içinde sisteminde dolaşan akışkan gazdan kaynaklıdır bu arıza değildir.
26 Nisan 2018
2.634 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Arayın