İstanbul Geneli Hizmet
tr

Altus klima servisi

03.03.2019
1.363
Altus klima servisi

İstanbul altus klima servisi tüm istanbul geneline geniş çaplı hizmetler sunmaktadır. En kısa sürede çağrı merkezlerimizi arayak hızlı çözümler sunmaktayız. Profesyonel altus klima servisi için çağrı merkezlerimizi arayarak teknik personel talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün servis imkanlarımızı kaçırmayın.

Kaliteli Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti İçin 444 5 316 Servis Merkezi

Temel yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan bu ürünler, bozulma ya da arıza durumlarında hayatımızın olumsuz olarak etkilenmesine neden olabiliyor. Altus klima Servis Merkezi olarak Altus servisi ekiplerimizle düzenli eğitimlerden geçerek hem müşteri ilişkileri konusunda hem de yeni modellerin kullanımı ve tamiri konusunda bilgileniyoruz. Yaygın Altus klima servisi ağımız ile İstanbul’da pek çok farklı lokasyonda 7/24 hizmet veren gezici ekiplerimiz bulunmaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmet için titiz çalışmalar gerçekleştiriyor her geçen gün bilgi kaynağımızı yeniliyoruz. Hizmet taleplerinde müşterilerimize sunduğumuz “2 saat içerisinde hizmet” seçeneği ile tüm gün evde beklemek zorunda kalmazsınız!

Altus Klima Merkez Servisi

Altus Klima Servisi olarak firmamızda cihazlarınızın arızalı yedek parça ve değişimleri için yapılan işlemleri için servisimiz 1 yıl garanti vermektedir. Klima cihazlarınız dan daha iyi verim ve yüksek performans alabilmeniz için yılda iki defa olmak üzere periyodik bakımını temizliğini önermekteyiz. Altus klima Servisi cihazlarınızın bakım ve onarım işlemlerini işinde uzman yetkili teknik ekipler tarafından yapılmasını tercih edilmesi gerekir. Klima Servisi bünyemizde bulunan yetkili işinde uzman profesyonel teknik ekip ve kadromuz ve geniş servis ağımız  ile İstanbul İlimizin tüm ilçe ve semtlerine aynı gün içinde servis imkanı sunmaktayız.

Altus Klima Teknik Servis

Altus klimalar üstün teknolojisi ve tasarruflu sessiz çalışan şık tasarım harikası inverter olmayan klimalara göre dayanıklıdır. Klimadan alınan verim göz önünde bulundurmalıyız inverter olmayan klimalardaki dur-kalk çalışan klimalar yerine ileri teknoloji ile üretilen inverter klima çok daha tasarruflu olduğu için günümüzde daha çok tercih edilir. İnverter klima cihazı kurulumu yapılmadan önce kullandığımız elektrik sisteminin klimanın  kaldıracak voltta karşıladığından emin olmamız gerekir. Altus klima servisi inverter klimalar temiz havayı A+ en yüksek seviyesinde üretir. 3 de hava üfleme özelliği büyük odalarda homojen hava dağılım sağlar. insanları rahatsız etmeyecek seviyede en düşük derecede çalışır. Altus inverter klimalar bulunduğu ortama alana ve istenilen sıcaklığa göre kendini sabitler ve çalışır. Kompresör hızını ayarlar sabit tutar.

Altus Klima Servisi Çağrı Merkezi ; on-of veya inverter klima cihazlarınızın arıza bakım onarım işlemleri için servisimiz ile iletişime geçebilir servis kaydı oluşturduğunuz takdirde aynı gün içerisinde sorunlarınız güvenilir bir şekilde çözümlenmektedir.

 

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın