2018 Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %20 varan indirimler sakın kaçırmayın. 444 5 316 Çağrı merkezlerimiz 24 saat hizmetler sunmaktadır.
Hemen Arayın

Altus Klima Servisi

Anasayfa » Altus Klima Servisi
Altus klima servisi

Altus klima servisi

Altus klima Servisi kalitesinde ısıtma soğutma sistemleri olarak 20 yıllık alanında uzman tecrübemiz  ile Altus klima  servisi olarak hizmetinizdeyiz.  Klima cihazlarınızın bakım,onarım,arıza,montaj ve de montaj işlemleri için hizmet sunmaktayız. Altus klima servis cihazlarınızın tüm modelleri için ayrım yapmadan firmamız piyasa değerinin altında olan sizlere sunulan kampanyalı fiyatlarımızla müşteri memnuniyeti ve güveni önceliğimizdir.

Altus Klima servisi

Altus Klima Servisi olarak firmamızda cihazlarınızın arızalı yedek parça ve değişimleri için yapılan işlemleri için servisimiz 1 yıl garanti vermektedir. Klima cihazlarınız dan daha iyi verim ve yüksek performans alabilmeniz için yılda iki defa olmak üzere periyodik bakımını temizliğini önermekteyiz. Altus klima Servisi cihazlarınızın bakım ve onarım işlemlerini işinde uzman yetkili teknik ekipler tarafından yapılmasını tercih edilmesi gerekir. Klima Servisi bünyemizde bulunan yetkili işinde uzman profesyonel teknik ekip ve kadromuz ve geniş servis ağımız  ile İstanbul İlimizin tüm ilçe ve semtlerine aynı gün içinde servis imkanı sunmaktayız.

Altus Klima Teknik Servis

Altus klimalar üstün teknolojisi ve tasarruflu sessiz çalışan şık tasarım harikası inverter olmayan klimalara göre dayanıklıdır. Klimadan alınan verim göz önünde bulundurmalıyız inverter olmayan klimalardaki dur-kalk çalışan klimalar yerine ileri teknoloji ile üretilen inverter klima çok daha tasarruflu olduğu için günümüzde daha çok tercih edilir. İnverter klima cihazı kurulumu yapılmadan önce kullandığımız elektrik sisteminin klimanın  kaldıracak voltta karşıladığından emin olmamız gerekir. Altus klima servisi inverter klimalar temiz havayı A+ en yüksek seviyesinde üretir. 3 de hava üfleme özelliği büyük odalarda homojen hava dağılım sağlar. insanları rahatsız etmeyecek seviyede en düşük derecede çalışır. Altus inverter klimalar bulunduğu ortama alana ve istenilen sıcaklığa göre kendini sabitler ve çalışır. Kompresör hızını ayarlar sabit tutar.

Altus Klima Servis Çağrı Merkezi ; on-of veya inverter klima cihazlarınızın arıza bakım onarım işlemleri için servisimiz ile iletişime geçebilir servis kaydı oluşturduğunuz takdirde aynı gün içerisinde sorunlarınız güvenilir bir şekilde çözümlenmektedir.

 

Hemen Arayın