İstanbul Geneli Hizmet
tr

Klima Arıza

03.05.2018
4.199
Klima Arıza

Klima arıza servis hizmeti sunan firmamız uzun yıllardan bu yana hizmetler sunarak milyonlarca referanslara sahip olup müşteri potansiyeli her daim üst seviyelerde tutmaktadır. Satış sonrası klima servislik hizmetini üstlenmiş olup tüm istanbul geneline servis hizmeti sunmaktadır. Avrupa ve anadolu yakasında tüm noktalarda şubelere sahip olup marka ayrımı yapmadan klima cihazlarına hizmetler sunmaktadır. 20 yıldır piyasa genelinde müşteri mennuniyeti sağlayarak işinde uzman teknik kadrosu ile tüm bölgeye sınırsız hizmetler sunmaktayız. Klima arıza esnasında sizlerin asla müdahale etmemenizi tavsiye ediyoruz.

Klima arızaları
Klima arızaları hakkında bizlerden bilgi almanız için iletişim bölümünü tıklayarak güler yüzlü çağrı merkezlerimize ulaşarak bilgi edibenilirsiniz. Klima servisi için bizler daim yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz. Klima kullanıcıları tarafından müdahale söz konusu olduğunda tehlike sonuçlar elde etmemek için mutlaka bizlerden destek alarak çözümler üretmenizi tavsiye ediyoruz. Klima aldıktan sonra yılda 2 kez mutlaka klima bakımlarını yaptırın. Hem sağlığınıza mikroplar saçmaktadır hemde maddi hasarlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Klima servis ücretleri için firmamızdan detaylı bilgiler alabilirsiniz. 444 5 316 her dakika sizlere hizmetler sunmaktadır.

İstanbul Klima Arıza sektöründe üstün nitelikli çalışmalar sergileyerek hızlı çözümler elde eden firmamız çalışan profesyonel teknik personellerimiz ile bulunan adreslerde klima cihazları arıza esnasında anında çözümler elde edebilmek ve yaz sıcaklarında nemli havalarda terlemeye son diyoruz. Klima arıza çözümleri sonucunu olumlu elde etmek için bizlerden destek alabilme kolaylığı sağlamaktayız. Gezici ekip kadrolarımız ile her geçen yıl geline teknolojileri yakından takip ederek eğitim seminerleri sayesinde müşteri sıkıntılarını sorunsuz çözümler bulmaktayız. Bizlerden ulaşmak için çağrı merkezlerimizden yetkililerimize ulaşabilir hızlı destek alabilirsiniz.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın