2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %20 varan indirimler sakın kaçırmayın. 444 5 316 Çağrı merkezlerimiz 24 saat hizmetler sunmaktadır.
Hemen Arayın

Klima bakımı neden önemlidir

Klima bakımı neden önemlidir

Klima Bakımı Neden Önemlidir  özellikle insan sağlığı için çok büyük önem taşımaktadır. İnsan sağlığına zararları ise ; halsizlik , burun kanaması , yüz felci , sinüzit vb. hastalıklardan korunmak için yıllık periyodik klima bakımı şart. İlaçlı klima bakımı yaptırdığınızda ise ; klimanızı aktif olarak kullanırken olumsuz bir arıza ile karşılaşmanıza engel olacaktır,Ortamda bulunan ve gözle görülmeyen bakteri ve virüsleri filtrelerine çekerek sağlığınıza zarar vermeyecektir. Klima Bakımı Neden Önemlidir Ay sonu yüksek gelen elektirik faturalarından kurulmanıza neden olacaktır.Klimanızın ömrünü uzatmasına en büyük destek olacaktır. İçerisindeki gazın kendini daha hızlı akışkan halde dönüşüm yapmasını sağlayacaktır.

Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı

İlerleyen ve değişen teknolojiyi göz önünde bulundurarak 6 ayda bir, yılda 2 kez periyodik klima bakımı yapılması gerekir. Maksimum verim ve enerji tasarrufu için doğru kima bakımı yapılması şart.Klima bakımlarınızı merdiven altı servislere cazip fiyatlar ile yaptırmayı düşündüğünüzde kötü verimler alabilirsiniz.Çünkü klima bakımı sadece filitreleri musluğun altında yıkamak değildir.Klima bakımı ve doğru klima bakımı arasında büyük fark vardır.

Doğru Klima Bakımı Nasıl Olmalı

  • Flitrelerin kimyasal ilaç ile temizliği yapılması
  • Serpantin kimyasal ilaç ile yıkanmalı
  • Mekanik aksam kontrolleri yapılmalı ve aksaklık varsa giderilmeli
  • Gaz kaçak kontrolü yapılmalı
  • İzolasyon kontrolleri yapılmalı
  • Performans kontrolleri yapılmalı
  • İç aksam kontrolleri yapılmalı

Yukarıda belirtmekte olduğumuz doğru klima bakımı için yıllık bakım kampanyalarımızdan yararlanmak istemezmisiniz. Klima Bakım Neden Önemlidir  Hemen çağrı merkezimize ulaşıp servis talebinde bulunabilir cazip fiyat garantisi ile klimalarınızı daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Klima Bakımı Çağrı Merkezi

Servisimiz tüketicilerini düşünerek büyük mobil ağları ile istanbul’un her bölgesinde bulunan servis araçlarımız sayesinde aynı gün içerisinde hizmet verilmektedir. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizden bizlere ulaşmak ve servis talebi oluşturmak olacaktır.  444 5 316

 

03 Mayıs 2018
2.248 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Arayın