İstanbul Geneli Hizmet
tr

Klima Servisi Bahçeşehir

27.03.2019
1.579
Klima Servisi Bahçeşehir

Klima servisi bahçeşehir bölgelerine geniş çaplı çalışmalar düzenleyerek siz değerli tüketicilerin güvenini kazanmak için çalışmalar sürdürmekteyiz. Kaliteli  ve öz güvenine sahip firmamız klima servisi konusunda oldukça etkili olup sizlerin hizmetindedir. Klima servis bakım onarım teknolojilerini yakından takip ederek en güzel şekilde sizlere hitap etmektedir.

Klima Bakımı Bahçeşehir

Klima bakımı kolay basit işlemler değildir. İnsan sağlığını bu kadar basit konuma alınacak bir durum değildir. Yetkili personellerimiz sizlerin çağrıları doğrultusunda evlerine gelerek istenilen performansı sizlere kavuşturmakla hükümlüdür. Siz değerli klima kullanıcılarımızın sorunlarını tek seferde çözümler bularak sıcak yaz aylarında sizleri koruma altına almaktadır. Klima montajı ve arıza hakkında yetkili servis ekiplerimiz eğitimli ve yaka kartlarını taşımaktadır. Bizler sıradan bir servis değil uzman firmalar aralarında yer almaktayız.

Bahçeşehir Klima Teknik Servis

Bahçeşehir klima servisi değişen yedek parçaları orijinal olmasına dikkat etmektedir. Yan sanayi yedek parçalar firmamız bünyesinde bulunmamaktadır. 1 yıl yedek parçası garantisi verilerek bir sene içerisinde bozulan parçanın hiç bir ücret talep etmeden değişimini sağlamaktayız. Bizler sokak servisi değil kurumsal klima servisi olarak sizleri temsil etmekteyiz. Firmamız geniş çaplı ve 20 araç ekibe sahip olup sizleri en güzel şekilde sorunlarını dinlemekteyiz. Klima servis merkezimize istenilen saatte ulaşabilirsiniz.

Klima servis ücreti

Klima arıza ve bakım işlemlerinde servis ekiplerimiz sizlere ulaşarak cihazı kontrol ederek arızanın sebebini sizlere sözlü olarak cevaplamaktadır. Servis ücretimiz bölgeye göre değişkenlik saplamaktadır. Çağrı merkezlerimizden konu hakkında canlı destek alarak isteklerinizi sizlere iletmekteyiz.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın