İstanbul Geneli Hizmet
tr

Kağıthane Klima Servisi

13.03.2017
3.725
Kağıthane Klima Servisi

Kağıthane klima servisi firmamız uzun bir süredir birçok farklı klima markasının bakım ve tamir hizmetini veriyor. Her klima markasının tüm arıza türlerine hakim olan bir personel kadromuz bulunuyor. Verilen hizmetlerde kaliteye önem veren personellerimiz tüm servis hizmetlerinde beklentilere yanıt veriyor. Klima servisi olarak farklı detaylara gereken önemi veren firmamız sizlere her desteği sağlamaya özen gösteriyoruz. Klima servisimizden hizmet almak için bizlere arıza kaydı bırakmalısınız. Bırakılan arıza kayıtlarını sahada ki personellerimizde iletiyoruz. Personellerimiz de o gün ki iş yoğunluğuna göre sizlere dönüş yapıyorlar.

Firmamız Kağıthane ve çevresinde profesyonel bir hizmet vermektedir. Kağıthane klima servisi firmamız müşteri beklentilerini karşılayacak düzeyde hizmetler sunar. Bu süreçte klima anakart problemi, kumanda sorunları, sigorta arızaları ve daha birçok konuda arıza tamir hizmeti verebiliyoruz. Verdiğimiz bu hizmetlerde en çok dikkat ettiğimiz konu da klima gazının uygun şekilde eklenmesidir. Çünkü bazı klimaların gazı eksikken çalışmadığı gibi fazla olduğunda da çalışmayabilir. Böyle durumlarda firmamız daha detaylı bir hizmet verir.

Kağıthane klima servisi firmamızdan hizmet almak isterseniz iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Hemen her marka ile ilgili olarak sizlere hizmet sunabilecek kapasitede bir firmayız. Yetki belgelerimizin tamamı olup dünya standartlarında bir servis hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Klima servisi hizmetlerimiz sayesinde tüm müşterilerimiz en iyi standartlarda hizmetler alabilme şansı bulabiliyor.

 

Kağıthane Klima Gazı Sorunları Yaşayabilen Markalar

Kağıthane klima servisi olarak birtakım markalarda gaz basım hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti verirken en çok dikkat ettiğimiz konu gazın yeterli seviyede basılmasıdır. Aksi halde klima fazla gazla da yeterli performansta çalışmayacaktır. Böyle durumlarda firmamız beklentilerinize yanıt vererek kaliteli bir hizmet almanıza yardımcı olmaktadır. Bu arıza yanında farklı arızalarla da ilgilenen bir firmayız. Genelde periyodik bakım yaptırdığınızda gaz bitmesi ya da azalması gibi bir durum yaşanmaz. Gaz dolumu yaptığımız klima markaları arasında şunlar yer alıyor:

 • Gree Kağıthane klima servisi
 • Airwell Kağıthane klima servisi
 • Hiross Kağıthane klima servisi
 • Lennox Kağıthane klima servisi
 • Fujiplus Kağıthane klima servisi

Klima markaları gaz dolumunda özel olarak ilgilendiğimiz markalardır. Aynı zamanda diğer markaların da gaz dolum işlemlerini yapabilmekteyiz. Bizlere ulaştığınızda sizlere süreç hakkında daha detaylı bir şekilde bilgiler sunabiliriz. Firmamız bu alanda profesyonel olarak hizmet verir ve en iyi standartlarda klima servis hizmeti almanız sağlanır. Klimaların modelleri ve markaları fark etmeksizin sizlere gereken şekillerde yardımcı olabilen bir firmayız. Kağıthane klima servisi firmamıza ulaşarak bizlerden kaliteli bir hizmet alabilme imkanı bulabilirsiniz. Her türden servis hizmetinde en iyi desteği sizlere vermeye özen gösteriyoruz.

 

Klima Kompresör Arızası Tamiri Yaptığımız Markalar

Kağıthane klima servisi firmamız her türden arızada destek verebildiği gibi kompresör arızalarında da sizlere yardımcı olmaktadır. Kompresör bir cihaz için son derece önemli bir arıza türüdür. Bu bakımdan da mutlaka firmamız beklentilere uygun olarak hareket etmektedir. Sizlere sunulan bu hizmetler sırasında yedek parça değişmesi gerekiyor ise mutlaka klimanın markasına uygun olarak yedek parça değişimi de gerçekleştirmekteyiz. Klimanın iç ünite kartlarında arıza olabilir ya da fan motorunda bir sorun vardır. Bu tarz durumlarda mutlaka hızlı bir şekilde klimalarınıza müdahale etmekteyiz. Klima kompresör tamiri verdiğimiz markalar arasında şunlar yer alıyor:

 • Bosch Kağıthane klima servisi
 • LG Kağıthane klima servisi
 • Baymak Kağıthane klima servisi
 • Haier Kağıthane klima servisi
 • Hitachi Kağıthane klima servisi

Gibi klimalar için bizlerden hizmet alabilirsiniz. Klima tamir işlemlerinde daima garantili tamir yapıyoruz. Özellikle bu klimaları tamir ederken yedek parça gerekiyor ise markaya en uygun orijinal yedek parçayı bularak tamir ediyoruz. Bu süreçte müşteri memnuniyeti firmamız açısından büyük bir öneme sahiptir.

kağıthane klima servisi

kağıthane klima servisi

Klima Fan Tamiri Yaptığımız Markalar

Kağıthane klima servisi olarak klimaların fan sorunlarına da müdahale ediyoruz. Firmamız tüm fan sorunlarına kısa süre içerisinde yanıt bulmaktadır. Çok zaman bakım yapılmadığı için çalışmayı tamamen bırakan klimalar bu süreçte profesyonel bir bakım ister. Böyle durumlarda firmamız her türden bakım çalışmasında sizlere en iyi desteği verir. Bizlerden hizmet almak istediğinizde tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerimize arıza kaydı bırakmaktır. Bu arıza kayıtlarını değerlendirerek sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yapmaktayız. Kağıthane klima servisi olarak fan tamiri yaptığımız markalar arasında da şunlar yer almaktadır:

 • York Kağıthane klima servisi
 • Airfel Kağıthane klima servisi
 • Regal Kağıthane klima servisi
 • Samsung Kağıthane klima servisi
 • Toshiba Kağıthane klima servisi

Markalarının tamamında klima fan tamiri gerçekleştirebilmekteyiz. Firmamız bu hizmeti verirken her zaman titiz bir şekilde çalışıyor. Beklentilerin karşılanmasına özen gösteriyor olmamız yanında garantili bir fan tamiri de gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz tamir sonrasında klimalar için genel bir bakım da yapabiliriz. Klima bakımlarının yılda en az 2 defa yapılması yüksek performans ile çalışabilmesi açısından büyük bir önem taşır. Bu bakımdan klimalarınızı tamir ettirirken bakım periyodunun gelip gelmediğinden de emin olmalısınız.

 

Klima Gürültü Sorunu Tamiri Yapılan Markalar

Klimalarda en önemli sorunlardan birisi de gürültülü bir şekilde çalışıyor olmasıdır. Klimaların gürültülü bir şekilde çalışmasının en önemli nedenlerinden birisi toz filtrelerinin çok kirlenmesidir. Bunun yanında yabancı bir cisim fana temas ediyor olabilir. Duvara tam olarak monte edilemeyen bir klimada yüksek ses ile çalışır. Fan kanatlarında bir arıza olabilir. Bunların yanında fan motor yataklarında bir problem meydana gelir. Böyle durumlarda her türden tamir işlemlerini yaparak sorunun kısa süre içerisinde çözümlenmesini sağlamaktayız. Beklentilere yanıt vererek sizlere en iyi standartlarda hizmetler vermekteyiz. Klima gürültü sorununu giderdiğimiz markalar arasında şunlar yer alıyor:

 • Midea Kağıthane klima servisi
 • Mitsubishi Kağıthane klima servisi
 • Sigma Kağıthane klima servisi
 • Altus Kağıthane klima servisi
 • Rubenis Kağıthane klima servisi

klimalarında meydana gelen her türden gürültü tamiri firmamız tarafından tamir edilmektedir. Beklentilere yanıt veren firmamız her anlamda sizlere yardımcı oluyor. Bu hizmeti verirken de garanti vermeyi ihmal etmiyoruz. Aynı zamanda yedek parçalarımız da garantili ürünlerdir. Bu bakımdan her müşterimiz Kağıthane klima servisi hizmetlerimizi en iyi standartlarda alabilme imkanı bulabiliyor. Verilen hizmetlerde özellikle öne çıkan detaylar bulunuyor. Bunlardan ilki hızlı tamir ve bakım diğeri ise müşteri memnuniyeti durumudur.

 

Kağıthane Klima Servisi Fiyatlarımız

Kağıthane klima servisi olarak fiyatlar konusunda son derece dikkatli teklifler veriyoruz. Bu süreçte sabit bir fiyat politikamız bulunmuyor. Bu nedenle de müşterilerimiz bu hizmetleri verirken son derece titiz davranıyoruz. Kaliteli bir hizmet alabilmeniz açısından dikkat ettiğimiz önemli noktalar bulunuyor. Bu bakımdan servis hizmetlerimizde her zaman arızanın türüne göre fiyat vermeye özen gösteriyoruz.

Arızaların durumu, yedek parça değişimi, bakım hizmeti gibi detaylar klima servis fiyatlarımıza etki eden unsurlar arasında yer alıyor. Tüm bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda son derece dikkatli davranıyoruz. Firmamızdan hizmet almak isterseniz mutlaka bizlerle iletişime geçmelisiniz Kağıthane klima servisi her türden tamir ve bakım desteğinde beklentilerinize yanıt vermeye özen gösteriyoruz. Standartlarımız son derece yüksektir.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın