İstanbul Geneli Hizmet
tr

İstanbul Kanallı Tip Klima Servisi

03.04.2021
327
İstanbul Kanallı Tip Klima Servisi

Kanallı Tip Klima, sessizliği nedeniyle tercih edilen klima tipleri arasında yer almaktadır. İstanbul Kanallı Tip Klima Servisi olarak; satın alma işleminden, arıza tamiri, bakım ve montaj aşamasına kadar her konu başlığı altında hizmet vermekteyiz. Diğer bir adı da Merkezi Sistemli Klima olan Kanallı Tip Klima, verimlilik analizi yapılması halinde verimlilik açısından son derece etkili olmaktadır. Aynı zamanda maliyetinin de yüksek olduğunu ifade etmek gerekiyor.

Bilgi işlem odaları, mağazalar, oteller, AVM’ler, Hastaneler ve büyük işyerlerinde daha çok sık tercih edilmektedir.  İnsanların yoğun olduğu yerlerde yüksek verimliliği ile tüm soğutma ve ısıtma ihtiyaçlarını karışmaktadır.

İstanbul Kanallı Tip Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul Kanallı Tip Klima servisi olarak klima alım aşamasından itibaren profesyonel ekibimiz ile servis hizmeti sağlamaktayız. Bu yazımızda servis hizmetinin neleri kapsadığını sizlere aktaracağız.

İstanbul Kanallı Tip Klima Servisi

  • Klima Servis hizmetinin en önemli noktalarından biri seçim aşamasıdır. Binalarınızın yapısı, hangi klima tipi kullanmanız gerektiği noktasında sizlere ipucu verir. Servis ekiplerimiz verimlilik planını göz önünde bulundurarak gerekli olan analizleri yapar ve sizler için en uygun model ve markayı seçer.
  • Montaj işlemi kullanım öncesinin önemli aşamalarından biridir. Montaj yapılabilmesi için binanın kanallı sisteme uygun olması gerekiyor. Uzman ekiplerimiz gerekli montaj çalışmasını büyük bir titizlik ile yapmaktadır. Tesisat döşemeleri sayesinde tüm birimler ve odaklar aynı performans klimadan yararlanabilir.
  • Kanallı tip klimaları, yüksek kapasiteleri nedeniyle bakımlarının düzenli olarak yapılması gereken klima türlerinden biridir. Senelik olarak yapılan bakımlarda tüm sistem kontrol edilir. Bakım işlemi sonrasında klimanın tam performans ile çalışması sağlanır.
  • İstanbul Kanallı tip Klima Servisi olarak, uzman bir çalışma göstermekteyiz. Arıza kayıtlarınız gerekli birimler tarafından oluşturulmaktadır. Son teknoloji ile yapılan arıza tespiti çalışması sonrasında çözüm yolları üretilir. Garantili yedek parçası ile uzun zamandır devam eden profesyonel anlayışımızı birleştirerek sizler için en verimli çalışmaları yapmaktayız.
Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın