İstanbul Geneli Hizmet
tr

İstanbul İnverter Klima Servisi

31.03.2021
334
İstanbul İnverter Klima Servisi

Klima sistemlerinin geldiği en son nokta olarak bilinen Inverter Klima Sistemi, Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu ve ortama uygunluk nedeniyle fiyatının hakkını veren klima modellerinden biridir.  İstanbul bölgesinde Inverter Klima Servisi ile, yüksek kaliteli klimalarınızın bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz.

Inverter Klima Servisi Nedir?

Inverter klima sisteminde, hava üfleyen kompresör ortam ihtiyacına göre çalışma kapasitesini kendisi ayarlamaktadır. Bu klima sisteminde ortam gerekli olan sıcaklık ya da soğukluğa ulaşması halinde klima kendi kendine kapanır. Ortam ısısı düştüğünde ise tekrar açılır. Sahip olduğu gelişmiş teknoloji, ek enerji ihtiyacına ihtiyaç duyulmadan faturadan tasarruf sağlar. Eski tip klimalara göre son derece avantajı olduğunu ifade edebiliriz.

Daha öncesinde de öncesinde de ifade ettiğimiz gibi 12000 btu inverter klima gibi yüksek modellerin klima sisteminin en önemli avantajı yüksek tasarruf sağlamasıdır.  Diğer modellere göre biraz daha yüksek maliyetli olmasıdır. Bu da kullanım esnasında İstanbul Inverter klima servisi için daha titiz olma gerekliliğini ortaya koyar. Ekibimiz uzun zamandır gösterdiği teknik servis desteği ile, klimalarınız için gerekli olan çözüm önerilerini üretmeye devam ediyoruz.

İstanbul İnverter Klima Servisi

Ürün ile alakalı sorun oluşması halinde servis elemanlarımıza çok hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür. montaj, arıza çözüm ve bakım gibi hizmetler sunmaktayız.  Deneyimli kadromuz ile tüm marka ve model türleri için sizlere kılavuz olmaya devam ediyoruz. İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Inverter Klima Servis Hizmetleri

  • Yedek parçalar, cihazda meydana gelen sorunların çözülmesi için ana etken olabilir. Eğer, çalışmayan bir parça yerine kalitesi düşük yedek parça kullanımı yapılırsa sistem tamamen bozulabilmektedir. Teknik Servis olarak sizlere en kaliteli yedek parça temini sağlamaktayız.
  • İstanbul Inverter Klima Servis Hizmetleri olarak periyodik olarak bakımlar ile, olası klima arızlarının önüne geçmekteyiz. Bakımların her sene en az 1 kere yapılması gerekmektedir. Özellikle soğuk kış ayları öncesinde yapılan bakımlar, klima verimini arttırır ve arızaların önüne geçilmesinde etkili rol oynar.
  • Inverter Klimalar arıza kodları ile meydana gelen arızlar hakkında sizlere bilgiler vermektedir. Bu kodlara göre ne ile alakalı arıza yaşandığını anlayabilir ve buna göre önlem alabilirsiniz. Teknik servisimiz ile görüşmeniz halinde gerekli olan yönlendirmeler en kısa süre içinde yapılır.
Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın