İstanbul Geneli Hizmet
tr

Soğuk Hava Odası Servisi

19.08.2020
725
Soğuk Hava Odası Servisi

Soğuk hava odası bakım onarım hizmeti veren firmamız sizlere bir telefon kadar yakın olarak hizmet veriyor.  Tüm soğutma grupları sütlük kola dolabı soğuk hava dolapları tüm ürünlerin arıza söküm montajını sorunsuz şekilde üstlenmektedir. 20 yıllık firmamız her daim işinin üzerinde durarak en iyi şekilde müşterilerini memnun etmektedir. Tüm istanbul bölgesine servis ekipleri yönlendirmesi yaparak sorunlarınızı en hızlı şekilde uygun ödeme koşulları ile kusursuz olarak teslimatını yapmaktadır.

dolap tamiri

Sütlük şarküteri dolapların tamir onarım yer değişimi nakil işlemlerini firmamız tarafından destek alabilirsiniz. Firmamız 20 yıla aşkın binlerce referansa sahip olup tek dalı soğutma üzerinde hizmet vermektedir. İklimlendirme alanında önceliği müşteri memnuniyeti üst seviyelerde tutmaktadır. Kullanılan yedek parçalar orjinal olup yapılan işlemlere 1 yıl firmamız tarafından garanti verilmektedir.

soğuk oda servisi

Soğuk oda veya soğuk hava depolarının arıza veya bakım durumlarında ne yapılması gerektiğini çok iyi bilmeliyiz.

Arıza durumlarında çağırdığımız teknik servisin teknik olarak ekipmanının usta olarak da tecrübesinin çok iyi olması gerekiyor

Soğuk oda servisi aracında gerekli olan tüm parçaların bulunması teknik olarak arızanın giderilmesi için çok önemlidir. Arıza durumunda geçen süre ürünlerimiz için tehlikeli saatlerdir.

 Uzman bir serviste bulunması gerekenler.

 • Dijital ampermetre.
 • Dijital manometre.
 • Vakum cihazı.
 • Yıldız ve lokma anahtar takımı.
 • Alyan takımı.
 • Tornada takımları.
 • Elektrik pensesi, elektrik pabuç pensesi, kapiler hortum pensesi, yan keski, oksijen takımı olarak bunların kesin servis aracında bulunması gerekir.
 • Soğuk hava depoları, servis aracında gaz çeşitleri olarak 404a 22 ve 134 gazı 300, 350, 400, 450, 500 lük, aksiyel fanlardan mutlaka birer tane olmalı
 • Bunun yanı sıra tek ve çift prop elektronik dijital de olması gerekir
 • Sütlük dolabı, sütlük dolapları, kasap dolabı, soğutma dolabı, sütlük dolap,
  sütlük dolabı tamiri, market dolap tamircisi,  tamir, montaj ve bakım servisi.

  reyon dolabı

Soğuk hava deposu servis elemanı önce arızayı tespit etmeli arızanın kaynağını bulmalıdır.

Örneğin: Sık sık dijital panonun yanması veya gaz kaçağı olması.

Arızanın asıl kaynağı giderilmeden sorunun çözülmesi mümkün olmaz

Soğuk hava depoları arızasında en önemli unsur elemanın çok tecrübeli olması, Diğeri ise kullanılan malzemenin kaliteli olmasıdır. Bunlar arızanın giderilmesi için önemlidir.

Arıza veya bakım için gelen servis elemanından mutlaka teknik rapor alınmalı, arızanın teknik detayları yazılmalıdır.

HD soğutma olarak soğuk hava depoları servisi için bizden hizmet istendiğinde, önce arızanın ne kaynaklı olduğunu, sık sık olup olmadığını, kaç kez servis çağrıldığını, gelen servis ekibinin neler yaptığını sormadan arıza kaydı açmıyoruz.

HD soğutma olarak yedek parça ve işçilik garantisi 1 yıl olarak servis formuna arızanın teknik detaylarını da yazarak müşterimize teslim ediyoruz. Mutlaka servis elemanından kaşeli imzalı detaylı servis formu almayı unutmayınız

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın