2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Klima İyi Soğutmuyor

Klima İyi Soğutmuyor

Klima Soğutmuyor cihazlarında özellikle yaz mevsiminde yaşanan sorunlardan arızalardan biride klima cihazının iyi performans iyi soğutma işlemi yapmamasıdır. İklimlendirme sektörü alanında firmamız yaklaşık 20 yılı aşkın süre ile klima cihazlarınızın bakım,onarım,arıza,montaj ve de-montaj işlemleri için güvenli hizmet sunmaktayız. Klima Servisi firmamız misyonumuz sektöründe kurulduğu günden bu güne kaliteli ve güvenli hizmet anlayışını benimseyerek en iyi hizmeti sunmaktayız.Klima Servisi olarak cihazlarınızda tüm marka ve model ayrımı yapmadan cihazlarınızın tüm işlemleri hizmetleri ile çözüm odaklı daha iyi hizmet ilkesi ve tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz. Klima Servisi çağrı merkezi iletişim hattımız olan 444 5 316 no lu telefonumuzdan bize ulaşıp servis talebinde bulunabilir,  kayıt oluşturabilirsiniz. Klima cihazları zamanla tüketicilerimizin yanlış bilinçsiz  kullanımı ve ya mekanik ve ya elektriksel arızalar  meydana gelir. Klima cihazında zamanla yaşanan sorunlardan biri olan klima iyi soğutmuyor ise ne yapılması gerekir.

Klima iyi soğutma yapmıyor ise ilk yapılması gereken işlemler 

  • Klima cihazındaki hava flitlerlerinin kontrol edilmeli,hava flitleri klima cihazı çalıştıkça toz ve kir toplamaktadır.Klima cihazında bu nedenle zaman içinde tam performans ve iyi verimli çalışmasını engeller 15 günde bir hava filtresinin mutlaka kontrol edilip  temizlenmesi gerekir.
  • Klima cihazının hava giriş çıkış panelinin önünün kapatacak bir cisim eşyanın olmadığı kontrol edilmesi gerekir. Klima cihazının hava giriş çıkış panelinin iyi performanslı çalışmasına engel olacak cisim varsa klima cihazı tam olarak iyi verimli soğutmaz iyi performans alamazsınız.
  • Klima soğutmuyor cihazının bulunduğu oda veya alanda kapı veya camların açık olmaması gerekir. Kapı veya pencerelerin açık olması klima cihazının soğutma yaparken performansının düşük olmasına neden olur.
  • Klima cihazının bulunduğu oda ve alana güneş ışığı direk giren pencere var ise perdelerin mutlaka kapatılması gerekir. Klima iyi soğutmuyor cihazının soğutma işlemi sırasında oda içerisinde ısı kaynağı çalışıp çalışmadığı kontrol edilmesi gerekir.
  • Klima soğutmuyor cihazının ısı ayarı kontrol edilmesi gerekir. Klima soğutmuyor cihazlarında tüm bu işlemler kontrol edildikten sonra hala klima soğutma işlemini tam performanslı gerçekleştirmiyor ise Klima servisimizden servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima Servisimiz yetkili servis kalitesinde sizlere en iyi en kaliteli en güvenli hizmet sunmaktadır.
14 Nisan 2018
2.404 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Arayın