İstanbul Geneli Hizmet
tr

Kaset Tipi Klima Servisi

04.04.2021
638
Kaset Tipi Klima Servisi

Kaset Tipi Klima, tavana montaj yapılarak tercih edilen bir klima türüdür. Bu sayede bulunduğu ortamın 4 tarafına da soğuk/sıcak hava yayabilir. Genel olarak yüksek konforlu mekanlar için tercih edilmektedir. İş yerleri, AVM’ler, oteller, okullar ve konser salonlarında yüksek verimlilik ile çalışır. İstanbul Kaset Tipi Klima servisi olarak; gerekli bakım onarım ve tamir çalışmalarını yapmaktadır.

Kaset Tipi Klimalar yatay ve dikey olarak bulunduğu ortamın her bölgesine sıcak/soğuk hava yayılımı yapar. Kullanıldığı ortamın en yüksek verimlilik seviyesi ile tam performans almasını sağlar. Duvara montajlanan bir ürün olduğu için yer kaplamaması da avantajdır. Aynı zamanda estetik görüntüsü ile dikkat çeker.

Kaset Tipi Klimalarının en önemli özelliklerinin arasında ortamda insan olmaması halinde kendi bekleme sürecine alması vardır.  Kendisini en düşük çalışma seviyesine indirir ve ortamın sıcaklık/soğukluk dengesini korur. Bu aynı zamanda yüksek tasarruf anlamına da gelmektedir.

Bu tip klimalar, ortamda bulunan nemi, sağlıklı bir seviyeye çeker. Nem alma modu tam verimlilik ile çalışmaktadır. Zamanlama özelliği bulunduğu için istediğiniz saat süreçlerinde açılmasını ya da kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Kaset Tipi Klima Servisi

İstanbul Kaset Tipi Klima Servis Hizmetleri

İstanbul Kaset Tip Klima Servisi olarak, klimanız ile alakalı yaşadığınız sorunları en kısa süre içinde çözmekteyiz. 7/24 aktif olarak çalışan ekibimiz, tüm klima modelleri ve markaları için son derece titiz bir çalışma göstermektedir. Klimalarınızın daha uzun ömürlü olmasını istiyor ve daha fazla verim almayı talep ediyorsanız sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.

  • 7/24 çalışma anlayışı gösteren Kaset Tipi Klima servisimiz, sizlere sadece klima bakım ve onarım işlemleri için değil, aynı zamanda klima seçimi konusunda da yardımcı olmaktadır. Hangi mekan için hangi klimanın daha uygun olacağı ve yüksek verim ile çalışması için neler yapmanı gerektiği konusunda gerekli olan bilgileri aktarırız.
  • Kaset Tipi Klimalarının en yüksek verimlilik ile çalışması için senelik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakım ekiplerimiz Kaset Tipi Klimalarının verimliğini ölçerek aksaklıklarını giderir.
  • Klimalarda, her an beklenmedik arızlar çıkabilmektedir. Arıza anında sorunu çözme konusunda destek arıyorsanız sitemiz üzerindeki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.
Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın