İstanbul Geneli Hizmet
tr

Vrf Servisi

07.10.2017
3.905
Vrf Servisi

Vrf servis teknolojisinin bir adım ileri taşınarak ; yüksek kapasiteli dış ünite tek bir tesisata baglı olan bir çok iç ünitelere bağlanıldığı ısıtma ve soğutma yapabilen merkezi vrf servisi vrv servisi klima sistemlerdir. İstenilen yere montaj olan iç üniteler farklı iç üniteler arasında bagımsız olarak kontrol kumandası mevcuttur. çevre dostu olan vrf servisi vrv servisi klima sistemleri bir çok özellige sahip olup konfor konusunda üst düzeydedir.

İstanbul Vrf Klima Servisi

Herşeyden önce bu cihazlar merkezi klima olduğundan dolayı fatura konusunda ekonomik olarak üst düzeydedir. aynı zamanda çok verimli dış üniteye sahip olup istenilen iklimi elde edebilirsiniz.Aynı zamanda çok sessiz sistemdir. vrf klima servis vrv servisi klima sistemleri çok küçük yer kapsayıp mülti sistem olarak kullanılması mümkündür.

Araştırmalar sonucu normal klimalar arasında vrf klima servis az daha arıza göstermektedir. dış üniteden periyodik bakım sayesinde enerji tasarrufu sağlamaktadır.

vrf klima servis klimalar kullanım alanları;

  • otel , plaza , hastane , villarda , tatil köyleri işyerleri , çok katlı binalar ve bir çok yerde kullanımı mevcuttur.
  • klima montajında kullanılan bakır boru tesisatına yeterince yer ayrılmayan projelerde kullanılır.
  • klima sistemleri asla kapalı alanlarda kullanılmaz .
  • Yat tekne gibi konumlarda kullanılır.
  • metro merkezlerinde kullanılabilir.
  • her noktasında istenilen konfor tatmak istenilen otellerde.
  • plazalarda kiracı olan grupların özel iklimlendirme harcanılan enerji faturası istenilen bölüme ayrılması sadece vrf vrv klima servisi sistemlerindedir:
    Merkezi klima cihazların bakım onarım sistemini hd klima servisi tarafından gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Bizler her daim sizlerin yanında olmasından gurur duymaktayız.
Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın