İstanbul Geneli Hizmet
tr

Bağcılar Klima Servisi

11.03.2021
547
Bağcılar Klima Servisi

Bağcılar klima servisi olarak hizmet veren firmamız, uygun fiyata kaliteli çözüm önerileri sunar. Profesyonel ekiplerimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla hizmet verilir. Bu kapsamda verdiğimiz klima servislerimiz kurulum, bakım ve onarım işlemlerini kapsar.

Her teknolojik aygıtta olduğu gibi klimalarda da düzenli bakımlar yapılması gerekir. Aksi durumda aldığınız verim düşer, Veya  enerji tüketimi de artar. Böylece büyük masraflar söz konusu olur. Müdahale edilmemesi durumunda klimanın kalıcı olarak bozulması da söz konusudur.

Bağcılar Klima Servisi

Bağcılar klima servisi olarak yıllardır Bağcılar’da hizmet vermeye devam ediyoruz. Kaliteli hizmetin yanın da en uygun fiyatı biz sunuyoruz.

Bu nedenle düzenli aralıklar ile periyodik servisler yapılır. Profesyonel teknik servis ekiplerimiz adresinize hızlı şekilde gelerek, en kısa sürede uygun ödeme seçenekleriyle hizmet verir. Bizimle iletişime geçerek, sorunu aktarmanız yeterlidir.

Klima Servisi Adı Altında Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

İstanbul klima servisi veren firmamız bu kapsamda kurulum, bakım veya onarım işlemleri yapar.

Bağcılar Klima Tamiri Hizmeti

Klimalar oldukça komplike teknoloji ürünleridir. Dolayısıyla bir bozulma yaşanmışsa, sebebi herhangi bir durum olabilir. Müdahale etmeden Klima hizmeti veren servisi arayıp ona göre önce problemi incelemek, ardında yatan asıl nedenler incelenmelidir.

Aksi durumda çözümler de geçici olmaktan öte gidemez. Müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet veren firmamız, Bağcılar klima tamiri üzerine problemi detaylı bir şekilde ele alır. Ardından tespitin yapılmasıyla beraber, gerekli müdahale yapılır. Böylece sorunun tekrar yaşanmaması garanti edilir. Bu sayede sizlere de kalıcı çözüm önerileri teklif edilir.

Bağcılar da hangi mahallelere hizmet veriyoruz?

Firmamız klima servis hizmetini Bağcılar’da tüm mahallelere verir. Telefon numaramız üzerinde iletişime geçerek veya servis talep edebilirsiniz.

 1. Yıl Mahallesi
 2. 15 Temmuz Mahallesi
 3. Bağlar Mahallesi
 4. Barbaros Mahallesi
 5. Çınar Mahallesi
 6. Demirkapı Mahallesi
 7. Fatih Mahallesi
 8. Fevzi Çakmak Mahallesi
 9. Göztepe Mahallesi
 10. Güneşli Mahallesi
 11. Hürriyet Mahallesi
 12. İnönü Mahallesi
 13. Kazım Karabekir Mahallesi
 14. Kemalpaşa Mahallesi
 15. Kirazlı Mahallesi
 16. Mahmutbey Mahallesi
 17. Merkez Mahallesi
 18. Sancaktepe Mahallesi
 19. Yavuz Selim Mahallesi
 20. Yenigün Mahallesi
 21. Yenimahalle Mahallesi
 22. Yıldıztepe Mahallesi

Tüm noktalara hızlı servis garantimiz bulunur.

Hangi Klima Markalarını Tamir Ediyoruz?

 1. Firmamız tüm klima markalarının tamirini yapar. Bu çerçevede,
 2. İhlas,
 3. Airfel,
 4. Airwell,
 5. Alarko,
 6. Aldağ,
 7. Alf,
 8. Arçelik,
 9. Baymak,
 10. Beko,
 11. Altus,
 12. Daikin,
 13. Demirdöküm,
 14. Fakir,
 15. Fujitsu bunlardan yalnızca bazı seçeneklerdir.

Bağcılar Klima Hizmetimiz Hakkında Sıkça Merak Edilen Sorular?

Bize en çok sorulan sorular ve cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Servis Ücretimiz Var mı?
Firmamız klima servisi kapsamında uygun servis ücretleri sunar. Profesyonel ekiplerimiz siz iletişime geçtikten sonra kısa sürede adresinize gelir.
Klimayı Yerinde mi Tamir Ediyorsunuz Veya Serviste mi?
Profesyonel ekiplerimiz öncelikle arızanın sebebini belirler. Şayet yerinde onarım mümkünse hemen işlemler başlanır. Ancak uzun sürecekse ve farklı araç-gereçlerin kullanılması gerekiyorsa servise alınır.
Klima Tamir Edilirken Bozulursa Ne Olur?
Profesyonel ekiplerimiz dikkatli ve titiz bir şekilde çalışır. Bu nedenle servis esnasında herhangi bir aksilik yaşanmaz.
Bağcılar Da En İyi Klima Tamir Firması Neden Biziz?
Firmamız kurumsal çerçevede kaliteli, hızlı veya dakik çözümler sunar. Sizlere uygun fiyatlar sunulmakta olup, klimanız ilk günkü gibi çalışmaya devam eder.
Yedek Parçanız Var Mı?
Bazı klima tamirlerinde onarım mümkün değilse, yedek parça değişimi gerekir. Veya firmamız gerekli parçalara sahip olup, kısa sürede siparişle temin de etmektedir.
Fiyatlandırmanız Nedir?
Firmamızın size uygun ödeme seçenekleri veya ücretler sunar. Fiyatlandırma ek parça takılma durumuna, servis kapsamında nelerin yapıldığına göre değişir.
Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın