İstanbul Geneli Hizmet
tr

Isısan Klima Servisi

07.07.2020
915
Isısan Klima Servisi

Isısan klima servisi olarak ücretsiz klima arıza tespiti yapmaktayız. Ücretsiz yerinde servis almak için hemen bizimle iletişime geçin. Isısan klima servisi klima tamiri, klima bakımı, klima yer değiştirme, klima temizleme hizmetlerini uygun fiyata, kolay ödeme seçenekleri ile sunuyoruz. Isısan klima servisi Klima gaz dolumu, klima demontaj işlerini ve klima kumandası ile ilgili her türlü sorunlarınıza hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz. Isısan klima servisi Klima yedek parça ihtiyaçlarınızı orijinal ve garantili ürünlerle karşılıyoruz. Klima tamir hizmetlerimize 1 yıl garanti veriyoruz. Bu süre içinde klimanızda oluşabilecek sorunları ücretsiz çözüyoruz.

Isısan Klima Bakımı

Isısan klima bakım servisi olarak klima bakımlarınızı rutin olarak yapıyoruz. Klimalar ısı transferi yaparken yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribat sonucu klimalarda performans düşüklüğüne neden olur. Cihaz içindeki soğutucu gazın işletme basıncı mevsime göre düzenlenmesi gerekir. Bu yüzden klima cihazlarına yılda 2 kez bakım yapıyoruz. Klimanıza bakım yaptırmazsanız klimanızın verimi düşecek, enerji tüketimi artacaktır.  Bu da elektrik faturanızın yükselmesine neden olacaktır.

Isısan klima bakım servisi olarak neler mi yapıyoruz? Hemen açıklayalım:

  • Kondenser ve Evaparatörün klima temizleme ilacı ile temizlenir. Isısan klima servisi
  • Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü, Isısan klima servisi
  • R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü, Isısan Klima Bakımı
  • Drenaj tavası ve hattının temizliği, Isısan klima servisi
  • İç fan pervanelerinin temizliği, Isısan Klima Bakımı
  • Tüm bağlantılarının kontrolü, Isısan Klima Bakımı
  • Hava filtrelerinin temizliği, Isısan Klima Bakımı
  • Estetik görüntü kontrolü, Isısan Klima Bakımı
  • Eksik ise gaz ilavesi yapıyoruz. Isısan Klima Bakımı

Isısan Klima Montajı

Isısan klima servisi olarak klima montajına önem veriyoruz. Yanlış yapılan klima montajının birçok problemi peşinden getirdiğini çok iyi biliyoruz. Klimanın doğru noktaya montaj edilmesi gerekir. Montaj ekibimiz klima montajı yapılırken size doğru nokta tespiti konusunda destek olmaktadır. Yanlış noktaya monte edilen klimadan tam randıman alamazsınız. Yüksek enerji sarfiyatına neden olur. Bu da faturanızın kabarmasına neden olur.

Klima montaj ekimiz klima montajı yapılacak iç ve dış ünitenin yerini belirler. Btu değerine göre belirlenen çapta bakır borular ısı kaybını önlemek için izole giydirilir.  İç ve dış üniteler arası haberleşme sağlayan sinyal kablosu ve şebeke elektrik tesisat kablolama işlemi gerçekleştirilir. Su gideri için drenaj hortumunda bakır boru tesisatı ile birlikte çekilir. Görsellik ve dizayn açısından tesisat boruları, sinyal, elektrik kabloları dekoratif bant ile sarılarak işlem tamamlanır.

Isısan klima servisimiz yıllardır ısıtma ve soğutma sektöründe müşterilerimize hizmet vermektedir. Her türlü klima bakım ve arıza hizmeti sunmaktadır. Klimalar mevsim şartlarına bağlı olarak sürekli kullanımdan dolayı bazı hasarlar oluşur. Cihazın ısı transfer bölümünde meydana gelen kirlenmeler cihazın performansını olumsuz etkiler. Bu sorunlarla karşılaşmamak için klimanızı yılda 2 defa bakıma sokmalısınız. Isısan klima servisi uzman ekibi ile her marka ve model klimanızın bakımını uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Klima konusunda uzman ekibimiz klima montajı, onarımı, bakımı ve parça değişimini itina ile yapmaktadır. Güvenilir ve kaliteli klima servis hizmeti almak için hemen bizimle irtibata geçin. Genç teknisyenlerimiz tarafından değiştirilen her parça 1 yıl garanti güvencesi altındadır.

Isısan Klima Servisi

Isısan klima teknik servisi olarak ısıtma ve soğutma sektöründe müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Her marka ve model klima duvar tipi, tavan tipi, yer tipi, asma tavan tipi, salon tipi, kanal tipi, mobil taşınabilir tip klimaların arıza, bakım tamir ve montaj hizmetini garantili bir şekilde sunmaktayız. Kurumsal çözümlerimizle tanışmak için hemen bizi arayın. Firma olarak yılların deneyimi ve tecrübesi ile klima sektörüne yeni heyecan ve soluk kazandırmaktayız. Klimanızda oluşabilecek tüm arızaları marka ayırt etmeksizin deneyimli ekiplerimizle orijinal yedek parça kullanarak gerçekleştiriyoruz. Isısan klima teknik servis elemanlarımız güler yüzlü dürüst ve profesyonel yaklaşımlarla klima sorunlarınıza hızlı, pratik ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Isısan klima teknik servisimiz iç ünite monte yeri belirlerken bazı kriterleri göz önüne alır. İç ünite monte yeri belirlerken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır: Drenaj suyu tahrik doğal akışı ile tahliye etmelisiniz.  Ünitelerin monte yeri parlayıcı/yanıcı gazların yakınında olmamasına özen gösterin.  Monte edileceği yer güneş ışığına maruz kalmamalıdır. İç ünitenin asılacağı yer, ünite ağırlığını taşıyabilecek bir yapıda olmalıdır.  Üniteler, sistemin genel performansını etkileyebilecek ısı kaynaklarının yakınında olmamalıdır.  Klimanın mekânı kullanan insanların üzerine direkt olarak üflemesi sağlık sorunlarına yol açar. İç ünitenin monte edileceği yer ve bırakılacak boşluklar konusunda teknik dokümanlara ve kılavuzlar dikkate alınmalıdır.  Üniteler mutlaka, banyo, çamaşırhane gibi aşırı nemli ortamlara monte edilmemelidir.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın