İstanbul Geneli Hizmet
tr

Sigma Klima Servisi

04.03.2019
1.436
Sigma Klima Servisi

Sigma klima servisi alanında uzman servis kadrosu ile sizlerin bir telefon yakınındadır. İklimlendirme sektöründe geniş kapsamlı çalışmalar düzenleyerek servis ağına sahiptir.

Sigma Klima Servisi YAZ KAMPANYASI

Sigma klima servisi siz değerli tüketicilerimize hizmet kalitesi standartları açısından firmalar arasında yaptığı geniş bir proje uyguluyoruz. Sigma klima servis aşamasında aldığı kararlar tüketicileri memnun etti ve firmamız kurulduğu ilk günden beri müşteri portföyünü arttırarak müşterilerimizin her zaman yüzlerini güldürdü.

Sigma klima bakımı herhangi bir sorun oluştuğunda ilk yapacağınız işlem çağrı merkezimizi arayarak destek hizmet isteyebilirsiniz. Firmamız siz değerli tüketicilerimize 7/24 hizmet vererek ve gece sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız sizlerin tüm sorunlarını çözmektedir. Sizde mutlu ve huzurlu bir yaşam istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Sigma Klima Servisi

Bir dünya markası olan sigma klima servis sektörler arasında başarılı olarak bilinmektedir. Sigma klimaların her modeline servisimiz tarafından destek verilmektedir.

Verdiğimiz Hizmetler ; Arıza Onarım,Periyodik Bakım,Genel Kontrol,Söküm,Montaj,De Montaj vb.

Üstte de belirtmekte olduğumuz hizmetlerden yararlanmak için 444 5 316 çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde isteğiniz doğrultusunda sorunlarınızı çözümleyeceğiz.

Sigma klima servisi 444 5 316

Sigma Klima Servis 7/24 profesyonel kadrosu ile İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakası bölgelerine hizmet vermektedir.Klima Markaları arasında Sigma değişen teknoloji sayesinde kendini kaliteli bir hale getirmiş.Alanında eğitimli ve branşlı teknisyenler sayesinde Sigma klima cihazlarınızın ömrü artmaya başlamıştır.Servis verdiğimiz hizmetler ;Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Montajı, Klima Yer Değişimi vb. gibi sorunlarınıza çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Sigma Klima Servisi olarak değişen yedek parçalara ve hizmetlerimize (1) bir yıl garanti süresi vermekteyiz. Sigma Klima Bakım Onarım hallerinde çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.

Sigma Müşteri Hizmetleri

Tüm istanbul geneli sigma klima servis hizmeti sunarak siz değerli klima kullanıcıların güvenini kazanmaya devam etmekteyiz. Isıtma ve soğutma dalında uzman teknisyen personellerimiz sizlere bir telefon kadar yakın olmaktan gurur duymaktadır. Yapmanız gereken tek şey 444 5 3 16 numaramızı tuşlayarak güler yüzlü çağrı merkezlerimize sıkıntılarını rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Telefon desteği ile çözülecek arızaları canlı destek vererek sonuçlandırmaktayız.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın