İstanbul Geneli Hizmet
tr

Fujitsu Klima Servisi

06.03.2019
1.659
Fujitsu Klima Servisi

Fujitsu klima servisi tüm klima kullanıcılara hitap etmektedir. Alanında uzman kadrosu ve siz değerli klima servisi müşterilerimize hizmet vermekten zevk almaktayız. Mütevazi müşterilerimize klima alanında her koşulda kesintisiz çözümler üretmekteyiz. İklimlendirme alanında fujitsu abkay grup kuruluşuna aittir. Abkay iklimlendirme kaliteden ödün vermeden sizlere kaliteyi ayağınıza getirmektedir.

Fujitsu Klima Teknik Servis

Fujitsu  klima bakım kampanyalarımızdan yararlanmak için çağrı merkezlerimizi aramanız yeterli olacaktır. Tüm istanbul geneline geniş kapsamlı çalışmalar düzenleyerek aynı gün içerisinde sizlere ulaşım sağlamaya çaba göstermekteyiz. Bizler fujitsu klima servisi olarak değişen yedek parçaların orijinal olmasına özen göstermekteyiz. İklimlendirme HD klima servisi yılların verdiği tecrübe ile yaşanılan arızaları en alt seviyeye düşürmek için elinden gelenlerini yapmaktadır.

Fujitsu Klima Servis

– Fujitsu Klima Bakımı İstanbul ‘un her semtine hizmet vermektedir.

– Fujitsu Klima Montajı Fujitsu Klima Montajı İstanbul ‘un her semtine hizmet vermektedir.
– Fujitsu Klima Tamiri Fujitsu Klima Tamiri İstanbul ‘un her semtine hizmet vermektedir.
– Fujitsu Klima Servisi FujitsKlima Arızası İstanbul ‘un her semtine hizmet vermektedir.

Fujitsu Klima Çağrı Merkezleri

Müşteri temsilcilerimiz yapılan konuşmaları kayıt altına almaktadır. Sizlere  en kaliteli şekilde hizmetler sunmak için çabalar göstermekteyiz. Fujitsu klima servisi için 444 5 3 16 numaradan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fujitsu Klima Profesyonel Servisi

Firmamız fujitsu klima Profesyonel servisi olarak 18 yılı aşkın süredir tüketicilerine servis hizmeti vermeye devam etmektedir. Servisimiz cihazınızın tüm satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

Fujitsu klima servisi istanbul’un tüm ilçe ve semtlerine profesyonel çözümler ulaştırmaktadır. Üst düzeyde hizmet sunan Fujitsu klima servisi, hızlı ve güvenilir bir biçimde arızaların çözümünü yapmaktadır.

Fujitsu klima servisleri, İstanbul’un Ataşehir, Avcılar, Bakırköy, Beylikdüzü, Fatih, Mecidiyeköy, Kadıköy, Ümraniye gibi önemli noktalarının yanı sıra tüm ilçe ve semtlere hizmet götürmektedir.

Her yıl düzenli olarak yaptıracağınız bakımlar ile cihazınızın yüksek performansla hizmet vermesini sağlayabilirsiniz. Fujitsu klima servisi tarafından bakım yapılmaz ise;

Fujitsu klima bakımı yapılmadığı takdirde neler olur?

Cihazın bulunduğu ortamdaki hava sağlıksız olur.
Ortama kötü kokular yayarak insanları rahatsız eder.
Verimlilik ve performans düşer.
Parçaları çok çabuk zarar görür ve arızalanma yapar.
Cihazınızın tüm bakım, onarım ve montaj hizmetlerini profesyonel bir ekipten almak istiyorsanız 444 5 316 numaralı telefonu arayıp servis talebinde bulunun.

Cihazınızda oluşan tüm arızaların kısa sürede sonuca kavuşmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız gün içinde size dönerek servisin saat kaçta adresinizde olacağını bildirmektedir. Ayrıca firmamız Fujitsu klima servisi olarak şehrin dört bir yanında faaliyet göstermektedir.

Yedek parça değişiminde ve işçilik hususunda 1 yıllık garanti imkanı sunan servisimiz yaptığı çalışmalarla sürekli kendini geliştirmekte ve müşteriye en uygun fiyatları sunarak sektörde öncü konumunu korumaktadır.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın