İstanbul Geneli Hizmet
tr

Bahçelievler Klima Servis

22.04.2021
311
Bahçelievler Klima Servis

Bahçelievler Klima Servis

Bahçelievler klima servis olarak sizlere hizmet verirken amacımız en iyi hizmeti en uygun fiyatlardan sizlere sunabilmek. Çalışmalarımız bakım, onarım ve servis olarak 3 temel kısma ayrılmaktadır. Tüm Bahçelievler klima servisleri arasında en iyiyi ararken bir diğer amacınızsa uygun fiyat seçenekleridir. Bu bağlamda uzman ekip arkadaşlarımızla sizlere en kısa zamanda en doğru seçeneği sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Her elektronik cihaz zamanla tamire ihtiyaç duyar. Klimalar da zamanla birçok farklı nedenden ötürü arıza gösterebilir. Bu durum hem mekanik hem de elektronik aksanla alakalı olabiliyor. Burada Bahçelievler klima servis olarak amacımız sorunu en kısa zamanda anlamak ve çözüm geliştirmek.

Bahçelievler en iyi klima servisi

Bahçelievler klima servisi firmamızla iletişime geçtiğinizde ilk aksiyonumuz sorunu tam anlamak, bunun için detaylı bilgilendirme alırız ve o soruna neden olabilecek durumları listeleriz. Bilindiği üzere klima ve diğer tüm elektronik aksanlarda bir soruna birden çok faktör neden olabilir. Bu nedenle zamandan kaybetmeden en doğru müdahale için öncelikle sorun tespit edilir. Bahçelievler en iyi klima servisi olmamızdaki en önemli neden hızlı müdahale ve uygun fiyatlı işlemlerimizdir.

Bahçelievler Klima Servis

Bahçelievler klima servis ücretleri

Bahçelievler klima servis ücretleri işletmeler arasında farklılık gösterebilmekte. Eğer rutin olarak bakım servisini gerçekleştirdiğimiz düzenli müşterilerimizdenseniz bu durumda onarım işlemlerinde ayrıca servis ücreti alınmamaktadır. Rutin servis / bakım işlemimizdeki amaç klimalarda meydana gelebilecek olası sorunları ve performans kaybını önlemektir.

Kullanımdan kaynaklanan ve zamanla her marka klimada kendisini gösterebilecek arıza türlerine verilebilecek en iyi örnek, filtrenin tıkanmasıdır. Basit bir işlemdir ve servis ücreti karşılığında giderilebilir. Klima aksanında meydana gelen kirlenme, tıkanma da zamanla olması beklenen arızalardır. Bu tarz arızalar aslında periyodik bakımlarla engellenebilir ama klima garantisi dolduğu zaman çoğunlukla bu bakımlar göz ardı edilir.

Bahçelievler klimalarda parça değişimi

Bahçelievler yetkili klima servisi olarak hizmet verdiğimiz markaların servis, bakım ve onarım ücretleri tablet edilmemektedir. Eğer garanti dışı bir işlem gerekiyorsa bu durumda en uygun fiyatlı çözüm sunulur. Parça değişimi gerektiren durumlarda, ürün kullanım performansından ödün vermeyecek yan sanayi parçalar tavsiye edilebilir. Burada amaç Bahçelievler klima servis ücretlerini sizin için olabilecek en uygun seviyeye çekmektir.

Bayrampaşa klima servis, bakım ve onarımı ile alakalı sık sorulan sorular ve cevapları

Servis için ücret talep ediyor muyuz?

Bahçelievler klima servis ücreti alıyoruz. Bakım ve onarım işlemleri için servis ücretlerimiz aynıdır ama hem piyasadaki en uygun fiyatlandırmayı talep ediyoruz hem de periyodik olarak bakımını üstlendiğimiz klimalar için Bahçelievler klima onarım servis ücreti adı altında bir ödeme almıyoruz.

Bahçelievler klima bakım ve onarım hizmeti yerinde mi yapılıyor?

Bahçelievler klima arıza servisi olarak eğer yerinde tamir mümkünse bu seçeneği değerlendiririz. Değilse en kısa zamanda sorununuzun çözümünü sağlamak için servis gerçekleştirilir.

Tamir sırasında klima arızalanırsa ne olur?

Tamir sırasında klima arızalanırsa tüm sorumluluk Bahçelievler klima servisimize aittir. Bu gibi durumlar genelde işinde profesyonel olmayan kişi ya da firmaları seçtiğiniz zaman sıklıkla başa gelebiliyor.

Bahçelievler klima yedek parça fiyatları ne kadar?

Bahçelievler klima yedek parça fiyatları ürünün orijinal olmasına ya da olmamasına göre değişir. Yan sanayi olmasına rağmen yüksek performans gösteren ürünler vardır. Duruma göre eşit performans ve uygun fiyat konusunda eminsek sizlere tavsiyede bulunabiliriz.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın