İstanbul Geneli Hizmet
tr

Hantech Klima Servisi

07.07.2020
1.193
Hantech Klima Servisi

Hantech Klima Servisi

Hantech Klima servisi Nem oranının yükseldiği yaz aylarında nefes alamaz hale geliriz. Rahat bir nefes almak ve serinlemek için ev ve iş yerlerimizde klima kullanılırız. Hantech Klima servisi Yazın serinlemek, kışın ısınmak için kullandığımız klimalar devamlı çalıştığı için mekanik arızalar verir. Hantech Klima servisi olarak bizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Klima sorunlarınıza hızlı ve pratik çözüm üreten firmamızda yapılan tüm işler garantilidir. Klima konusunda sahip olduğumuz teknik bilgi ve deneyimlerle klima sorunlarınıza pratik ve ekonomik çözümler üretmekteyiz.

Hantech klima servisi olarak uzun ömürlü bir tamirin orijinal yedek parça ile gerçekleşebileceğine inanıyoruz. Bu yüzden işlem yaparken yan sanayi ürün kullanmak yerine her zaman orijinal yedek parça kullanmaktayız. Biz yaptık oldu deyip göstermelik iş yapan firmaların aksine yaptığımız işe garanti vererek, tamir sonrası oluşan arızaları ücretsiz olarak gideriyoruz. Tamir esnasında bozulan parçalarınızı orijinal parça ile değiştiriyoruz. Tüm hizmetlerimizi sizi bekletmeden hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Klima sorunlarınız için bizleri günün her saatinde çekinmeden arayabilirsiniz.

Hantech Klimanız Arızada Ne Yapmalısınız?

Klimanız arızalandığı zaman Hantech Klima servisimizi aramadan önce klimanızı kapatın. Klimanızı düğmesinden kapatıp fişini kesinlikle çekmeyin. Klima konusunda uzman olan ekibimiz kısa sürede bulunduğunuz yere gelerek klima sorunlarınıza pratik ve ekonomik çözümler üretecektir.

Klimanızın arızalandığını nasıl anlarsınız? Hangi durumlar klimanızın arızalı olduğunu gösterir? Hemen bu konuya açıklık getirelim: Klimanız soğutmuyorsa, ısıtmıyorsa, ses geliyorsa, çalışmıyorsa, su damlatıyorsa, açılmıyorsa, kapanmıyorsa, ılık üflüyorsa, otomatik olarak devreye girmiyorsa, koku geliyorsa, kumandasını algılamıyorsa, aşırı soğutuyorsa, aşırı ısıtıyorsa, gece moduna geçmiyorsa, uyku modunda kalıyorsa, kapağı açık kalıyorsa, göstergesi çalışmıyorsa, iç ve dış ünitesinde sorun varsa, termostatında sorun varsa, elektrik gelmiyorsa, askısı gevşemişse, yerinden oynamışsa, düğmesi basmıyorsa klimanız arızalandı demektir. Böyle durumlarda Hantech klima servisimizi arayarak bizden teknik destek alabilirsiniz. Problemlerinize kesin çözüm üreten firmamız gerekli yedek parçayı uygun fiyata tedarik etmektedir. Uzman servis aracımızla haftanın 7 günü 24 saat sizlere hizmet vermek için hazır kıta bekliyoruz.

Hantech klima servisi olarak sıfır ve ikinci el klimalarınıza; montaj, tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Özellikle klima bakır borularının sökülüp takılması için özenli bir iş gerektirir. Klima için hayati öneme sahip olan bu işlemi uzman ekiplerimiz kusursuz bir şekilde yapmaktadır. Kurulduğumuz günden bugüne binlerce klimanın bakım, onarım ve montaj işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veren firmamız klima bakım ve onarım konusunda en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor.

Hantech Klima Montajı Neden Önemlidir?

Hantech Klima servisimizden alacağınız montaj hizmeti klimanız için hayati önem taşır. Montaj işini sağlam firmaların yapması gerekir. Aksi takdirde montajda yapılan hatalar, klimanızın ömrünü kısaltır. Klimalardan tam randıman almanızı engeller. Doğru montaj klimanın ömrünü uzatır. Klima çalışırken ses çıkartmaz. Klimanız doğru montaj sayesinde sizi yarı yolda bırakmaz. Pahalı arızaların oluşmasını önler. Doğaya ve çevrenize daha az zarar verir. Elektrik kaçaklarını azaltarak, kaçağa bağlı yangın risklerini ortadan kaldırır. Tahliye edilen suyun kontrollü bir şekilde dışarı atılmasına katkı sağlar. Ekibimiz montaj anında yaptığı kontrollerle sağlığınızı tehdit eden bakteri ve solunum yolu hastalıkları riskini ortadan kaldırmış olur. Klima montaj işini ciddiye alıp merdiven altı firmalardan uzak durmanızı, bu işi uzman bir ekibe vermenizi tavsiye ediyoruz. Unutmayın hiçbir şey sağlığınızdan canınızdan önemli değildir. Bu yüzden işin ucuzuna kaçıp sağlığınızı ve canınızı tehlikeye atmayın.

Hantech Klima Servisi Yer Değiştirme Hizmeti

Klimanızın yerini değiştirmek istiyorsunuz? Sürekli oturduğunuz odayı sırf klimadan dolayı değiştirmek istemiyorsanız bu sorun değil. Hantech Klima servisimizi arayarak bu sorunu kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Ekibimiz hızlı bir şekilde bulunduğunuz bölgeye gelerek klimayı taşımak istediğiniz odaya usulüne uygun bir şekilde taşır. Taşıma işlemi yapılırken klimanıza hiçbir şekilde zarar verilmez. Montaj ve demontaj konusunda uzman olan ekibimiz, fiziksel güç ile değil teknik bilgi ve deneyimleri ile klimanızı söküp istenilen yere kusursuz bir şekilde taşımaktadır. Taşıma sırasında klimanızı inceleyip klimanızda arıza varsa, ya da yakın zamanda arıza verebilecek noktaları size detaylı olarak sunuyoruz. Böylece klimanızın periyodik muayenesini de ücretsiz bir şekilde yaptırmış oluyorsunuz.

Klima yer değiştirme hizmetini uygun fiyata, kolay ödeme seçenekleri ile sunuyoruz. Üstelik klimanızı başka bir yere taşıyacaksanız, nakliye parası vermeden sadece söküm ücreti vererek tasarruf etmiş olursunuz. Klima yer değiştirme işlemi önemli bir işlemdir. Özenerek yapılmadığı zaman klimanız arıza verebilir. Taşıma sırasında klimanız hasar alabilir. Bu yüzden klimalar usulüne uygun bir şekilde sökülmeli aynı şekilde taşınacak yere doğru biçimde montaj edilmesi gerekir. Hantech servisi olarak klima yer değiştirme hizmetini kusursuz bir şekilde sunuyoruz. Hemen bizleri arayarak klima yer değiştirme hizmetimizden faydalanmak için randevu alın.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın