2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Bebek Klima Servisi

Bebek Klima Servisi

Bebek Klima Servisi

Bebek klima servisi iklimlendirme sektöründe kampanyalı fiyatlarımız piyasa değerinin altında olup  yetkili servistir. Yetkili servis kalitesinde teknik ekiplerimiz  20 yıllık uzmanlık alanında ısıtma ve soğutma sistemleri olarak hizmet vermektedir. Ülkemizde yaşanmakta olan dört mevsim iklim şartları nedeni ile Klima cihazları en çok kullanımı tercih edilen cihazlardır.

Bebek Klima Bakımı

Klima cihazları yazın sıcak havanın verdiği etki ile serin ortamda bulunmamızı kışın ise soğuk havanın verdiği etki ile sıcak ortamda bulunmamızı sağlamaktadır.  Bebek klima servisi olarak klima cihazlarınızın yılda iki defa olmak kaydı ile bakımının yapılmasını önermekteyiz. Klima cihazlarımıza yapılmakta olan yıllık periyodik bakım cihazlarımızın ömrünün daha uzun olması ve daha  iyi performans ve daha iyi verimli çalışması açısından yapılması gereken işlemlerden biridir. Bebek klima servisi cihazları yıllık periyodik bakım yapılması enerji tasarrufuna neden olur. Enerji tasarrufu faturalarımızda %30 daha düşük gelmesine yol açar. Klima bakımı kısaca yapılan işlemler

Klima Bakım İşlemleri ve ferah Yaz Sezonu

  • Drenaj hattının kontrolü
  • Filtre temizliği (tozlardan  kirden )kimyasal ilaç ile arındırılması gerekirse filtre değişimi
  • Gaz kaçağı ve gaz kontrolü yapılması
  • Elektrik aksamı bağlantı noktaları toz,su izolasyon ve voltaj ölçümü varsa aksaklık giderilmesi
  • Dış ünite (motor) konsol bağlantı apar atları  kontrolü
  • Fan panelleri kontrolleri kimyasal ilaç ile temizlenmesi
    Bebek Klima Servisimiz sizi günlerce bekletmeden aynı gün içinde geniş servis ağımız ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Klima Servisi çağrı merkezimiz sizlere 7/24 saat istediğiniz zaman aralıksız hizmet sunmaktadır. İletişim hattımız olan 444 5 316 telefonumuzu arayabilirsiniz. müşteri temsilcilerimiz sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda  kayıt oluşturmanızı sağlamaktadırlar.
09 Mart 2018
2.416 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Arayın