İstanbul Geneli Hizmet
tr

İstanbul Yer ve Tavan Tipi Klima Servisi

07.04.2021
400
İstanbul Yer ve Tavan Tipi Klima Servisi

Yer ve Tavan Tipi Klima; tiyatro, restoran, lokanta gibi çok fazla insan yoğunluğu olan mekanlarda tercih edilmektedir. Yüksek kapasiteli olmasının yanı sıra verimlilik açısından maksimum performans göstermesi ve sağlıklı çalışması ile tercih nedenidir.  Sessiz çalışma özelliği yanında bulunduğu ortamın tamamına sıcaklık/soğukluk verecek kapasiteye sahiptir.

Yer  Tavan klimalar, düşük enerji ile çalışarak yüksek kapasite ile hizmet verebiliyor. İstanbul Yer ve Tavan Tipi Klima servisi olarak kurulum aşamasından başlayarak, bakım ve tüm süreçlerde uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Uzun zaman sağlıklı çalışması için tüm bu süreçlerde profesyonel bir anlayış benimsiyoruz.

Yer ve Tavan tipi klima satın alma öncesinde kurulum yapılacak olan bölgenin tespiti, kapasite analizi, mekan özelikleri ve montaj yerleri ekiplerimiz tarafından analiz edilmektedir. Daha çok yüksek tavanlı mekanlarda tercih edilen bu klima tipi,  ön çalışma yapılması halinde verimliliği daha yüksek olacaktır.

İstanbul Yer ve Tavan Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul yer ve tavan tipi klima servisi olarak hizmet aşamalarımız şu şekildedir;

  • Tecrübeli ekibimiz ile montaj sürecinde tüm ayrıntıları değerlendirerek işlem yaparız. Kaliteli montaj malzemeleri tercih edilir. Sonrasında da test edilerek verimli bir şekilde çalıştırırız.
  • Salon Tipi Klimalar için bakım işlemleri son derece önemlidir. Teknik, elektrik, mekanik aksama ve bir çok konuda kontrol ve analiz işlemleri yapılır. Eğer arıza var ise teknik ekibimiz kısa süre içinde çözer. Parçaların tamamı solüsyon ile temizlenir. Bakım sonrasında klimanın verimli çalışıp çalışmadığını anlamak için test yapılır. Bu sayede klimanız daha uzun ömürlü ve verimli bir şekilde çalışmaktadır.
  • İstanbul Tavan Tipi Klima Servisi olarak tüm marka ve model klimalarınız için teknik destek sağlıyoruz. 7/24 ekibimiz ile görüşme yaparak süreç hakkında detaylı bilgi almanız mümkündür. Satın alma öncesinde danışmanlık hizmetleri de sürece dahildir. Taleplerinizi en kısa süre içinde yerine getirmekteyiz.

İstanbul Bölgesi Servis yerlerimiz :

İSTANBUL ilçeleri: ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, … Bu bölgelerde İstanbul’da  Yer ve Tavan Tipi Klima Servisi hizmeti veriyoruz. 
Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın