İstanbul Geneli Hizmet
tr

Blyss klima servisi

17.06.2017
5.646
Blyss klima servisi

Blyss Klima Servisi İstanbul ilçemizin klima servisi ilçesinde bulunmaktadır. Blyss Klima servisimiz 20 yıllık tecrübesi ile Blyss Klima cihazlarınızın tüm modelleri için bakım yapıyoruz. Onarım, arıza, montaj ve de- montaj işlemleri için % 100 güvenli ve en iyi verimle hizmet sunmaktayız.

Blyss Klima Servisi bünyesinde bulunan işinde uzman yetkili teknik klima servisi merkezidir. Profesyonel  kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en kısa zaman zarfında aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz.

Blyss klima servisi olarak Klima cihazlarınızın yılda iki defa olmak şartı ile yaz ve kış mevsimi geçişlerinde özellikle cihazlarınıza periyodik bakım yapılmasını önermekteyiz. Klima cihazlarınızın periyodik bakımının yapılması cihazlarınızda daha uzun ömürlü olması açısından fayda sağlar. Ayrıca daha iyi verimli ve performans ile çalışması açısından yapılması önerilen işlemdir.

Blyss Klima Teknik Servisi

Blyss klima servisi çağrı merkezimiz günün her saati 7 gün 24 saat boyunca siz değerli müşterilerimize iletişim hattımız olan 444 5 316 numaramız dan istediğiniz zaman zarfında aramanız mümkün Müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimize klima cihazlarınız hakkında istek ve sorunlarınız doğrultusunda  kayıt oluşturmanızı sağlamaktadırlar.

Blyss Klima servis Cihazları son teknoloji üretimi sayesinde rahatımız ve konfor açısından daha rahat ortamda, alanda bulunmamızı sağlamaktadır. Blyss Klima bakımı Cihazları Her ortama uygun modelleri ile  split, vrf sistem , salon , tavan, kaset  vb gibi tüm modeller için hizmet sunmaktadır.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın