İstanbul Geneli Hizmet
tr

goodman klima servisi

02.03.2019
2.033
goodman klima servisi

Goodman klima servisi işletmelerinize kurulmuş olan kanallı klimaların satış sonrası servislik hizmetini almak için bizlerden destek almanızı tavsiye ederiz. Goodman klima cihazları geçmişi eski olup piyasanın en sağlam ve performanslı cihazlar yer aldığını öncelikle sizlere belirtmek isteriz. Alanın uzman mühendislerimiz iş yerlerinizde ısıtma ve soğutma konusunda geniş çalışmalar düzenleyerek sizlere en kaliteli performansı hizmetinize sunmaktadır.

Goodman kanallı klima servisi

Kanallı klimalar şık tasarımı ile sizleri yaz ve kış sezonlarında istenilen dereceyi sizlere sunmakla hükümlüdür. Kanallı klimalar uzun vadeli çalıştığını takdirde cihazın arızaları ile karşı karşıya kalmamak için bakımları aksatmayın. Bakımsız klimalar cihazı ömrünü en alt seviyelere düşürmektedir. Sizlerde sezonda mağdur olmamak için çağrı merkezlerimizden detaylı bilgi alabilir arıza servis ekiplerinizi iş yerlerinize davet edebilirsiniz. Her yıl düzenli bakılmayan cihazlar sizlerin sağlığını aşırı şekilde tetiklediğini biliyor musunuz. Goodman klima servisi 444 5 316 müşteri hzimetleri numaramızdır.

Klimam Çalışıyor Bakım Gerekmez

Klima çalışıyor ve bakım gerekmez diyorsanız cihazın ömrü kısalmış demektir. Klima soğutma işlemi veya ısıtma işlemi yapar ve içerisinde biriken bakteriler gözle görülmediği için sizleri hastalık hastası edebilir. Kimyasal ilaç ile biriken bakteriler temizlenip drenaj hattından çıkan pis suyu gözlerinizle görebilirsiniz. Bildiğiniz gibi klima temel ihtiyaç olup başlı başına hastalık yaymaktadır. Bunu biliyoruz ve cihazın temizliklerine mutlaka önem gösterin. Klima bakımı yapılırken sıradan sokak arası servisler değil işinde uzman profesyonel teknisyenler tarafından destek almaya önem gösterin. Dışarıdan görüldüğü içerisinde sıvı sıkıp bezle silerek temizlik yapıldı anlamına gelmez. En ince ayrıntısına kadar bakterilerin ilaçlanıp saf su ile durulanması gerekiyor.

Goodman Klima servisi Çağrı Merkezi

Çağrı merkezleri numaramız 444 53 16 olup bizleri saat sorunu olmadan istenilen saatte rahatsız edebilirsiniz. Bizler rahatsız olmayıp sizlere hizmet vermekten zevk duyarız. Güler yüzlü çağrı merkezi ekiplerimiz sizler için kaliteye önem göstermektedir.  Goodman klima servisi acil merkez destek için arayın.

Goodman klima arızaları

Goodman klima servisi olarak klimaların tüm arıza bakım tamir yer değişimi gibi tüm isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Klima servisi goodman sizlere bir telefon kadar yakın.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın