İstanbul Geneli Hizmet
tr

İstanbul VRF Klima Servisi ve tamir hizmetleri

06.04.2021
462
İstanbul VRF Klima Servisi ve tamir hizmetleri

VFR klima sistemi dış bir dış ünitesi bulunan ve kapasiteye göre çok sayıda iç ünite ile beslenen bir klima sistemidir. Soğuk ve sıcak olarak kullanılabilmektedir. EN önemli özelliği bulunduğu ortama göre çalışmasıdır. Elektrik tasarrufu anlamında oldukça etkilidir. İstanbul VFR klima servis ekibi olarak, VFR klimalarınız için montaj, bakım ve tamir işlemlerini yapıyoruz.

Bu tip klimalar, elektronik ve teknik olarak son derece gelişmiştir ve bu anlamda bulunduğu ortamda verimlilik ve kolay kullanım pratiği sağlar. Çok sık tercih edilen bir sistem olmasının yanında tüm üniteleri bağımsız olarak ayarlanabilir ve kontrol ile çalışması mümkündür. İki farklı modeli bulunmaktadır. Sadece soğutma/ısıtma olan sistem ekonomik anlamda daha uygundur. Diğer model ise hem soğuk ve hem de sıcak özelliğini bulundurur. Maliyeti daha yüksektir fakat verimlilik anlamda yatırım karşılığını en üst seviyede verir.

VRF klimalar fabrika, otel, malikane, devlet dairesi gibi insanların yoğun olduğu bölgelerde tercih edilmektedir.  Minimum enerji kullanımı ve maksimum verimlilik veren özelliği ile fark yaratmaktadır. İstanbul VRF klima servisi olarak klimalarınızın bakım, onarım ve montaj işlemlerini yapmaktayız.

İstanbul VRF Klima Servisi Hizmetleri

  • Satın alma süreci öncesinde danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.
  • Oluşturduğunuz taleplere anında yanıt veriyoruz. Çağrı merkezimiz ve online destek hattı ile bize ulaşabilirsiniz.
  • Talep sonrasında hemen harekete geçmekteyiz.
  • İşlemlerinizin tamamını en kısa süre içinde yaparız
  • Klimalarınız için kullandığımız tüm yedek parçalar ve montaj malzemeleri en kaliteli şekilde temin edilmektedir
  • 10 seneyi aşkın tecrübesi olan profesyonel ekibimiz ile sorunlarınıza çözüm odaklı bakıyoruz.
  • Müşteri Memnuniyetini odak noktamız halinde getirerek tüm süreçleri yönetiriz.

İstanbul VFR klima servis ekibi işlemlerinizi şeffaf olarak yapmanın yanında süreçlerin her aşamasında sizlere gerekli olan bilgilendirmeleri yapar. Bu sayede aklınıza herhangi bir soru işareti kalmadan hizmet almanız mümkün olmaktadır. İstanbul’un her bölgesinde klima servisi sağlamaktayız.

İstanbul Bölgesi VRF Klima Servisi bölgeleri

İSTANBUL ilçeleri  ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, … Bölgelerine VRF Klima Servisi hizmet sağlamaktayız. 

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın