2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Klima söküm ücreti

Klima söküm ücreti

Klima söküm ücreti

Klima söküm ücreti hakkında klima sektöründe firmamız ısıtma soğutma sistemleri olarak yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile Klima Servisi olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilimizin Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerine geniş araç filomuzla en kısa zamanda hizmetinizdeyiz.

Klima söküm ne kadar

Klima Servisimizde klima cihazlarınızın bakım,onarım,arıza, montaj ve söküm işlemleri %100 güvenli ve garantili işçilik sayesinde servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klima servisimizde cihazın tipine göre söküm işlemi fiyatı değişmektedir. Klima cihazının hangi tip olduğuna göre 100 tl den başlayan 300  tl ye kadar olan piyasa değeri altında olan fiyatlarımızla ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Klima söküm ücreti işleminde kaliteli ekibimiz itinalı çalışma prensibi özellikle müşteri memnuniyeti güveni önceliğimiz olmuştur. Klima Söküm işlemleriniz için her marka ve her tip için Klima servisi iletişim hattımız olan 444 5 316 telefonumuzu arayabilir söküm işlemi talebinde bulunup kayıt oluşturabilirsiniz.

Klima Söküm Aşaması

Klima söküm işleminde gerekli olan malzemeler olan 4 alyan ve kurbağacık söküm işlemi için gereklidir.Klima de-montaj sökme işlemine başlamadan önce klima gazının toplanması gerekmektedir. Klima cihazında akışkan gazın toplanması için cihazın soğuk konumda çalıştırmalıdır.Klima cihazı  soğuk konumda çalışması cihazın içinde bulunan akışkan gazın emniyetli bir şekilde toplanmasını sağlar.Klima söküm işleminde servis vanaları açılır, klima cihazı soğuk konumda çalıştırılmamalıdır, (presyon)basma hattı ince boru vanası kapatma işlemi yapılır, yaklaşık 15 saniye beklenir. ve üzerinde bulunan kalın boru dönüş borusundaki servis vanası kapatılır. Klima cihazı sigortasından kapatılır. Sigortadan kapatma işlemi sayesinde akışkan soğutucu olan gaz dış ünitede bulunan kondansere depolanmış olur. Klima cihazında elektrik ve haberleşme bağlantılarını söküm işlemini yaparken kabloların kodlanması gerekir. Klima cihazında elektirik kabloların kodlanması işlemi montaj işlemi sırasında yanlış bağlantı yapılmasının önüne geçer.

Klima söküm işlemi alanında uzman olan teknik ekipler tarafından yapılması gereken en önemli işlemlerden biridir. Klima cihazlarını söküm işlemi işinde uzman olmayan ekipler tarafından yapılmadığı taktirde cihazdan iyi performans alamayız. Klima cihazınızda yapılan işlemlerde kısacası söküm işlemini ciddiye alınıp uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Klima Servisimiz bünyesinde bulunmakta olan müşteri temsilcilerimiz ve profesyonel ekiplerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Klima söküm ücreti hakkında klima sektöründe firmamız ısıtma soğutma sistemleri olarak yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile Klima Servisi olarak hizmet vermektedir.

 

09 Nisan 2018
2.674 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Arayın