İstanbul Geneli Hizmet
tr

Climatemaster klima servisi

09.03.2019
1.626
Climatemaster klima servisi

Climatemaster klima servisi olarak avm ve işyerlerinde kullanılan tavan tipi klimaların arıza bakım onarım servislik hizmetini üstlenmiş bulunmaktayız. Klima climatemaster  tamiri konusunda firmamız saat sorunu yapmadan sizlerin sorununu ortadan kaldırmaktan zevk almaktadır. 20 yıldır ısıtma soğutma sektöründe kaliteli referanslara sahip olan firmamız siz değerli müşterilerimizin her daim yanında olmaktadır.

Climatemaster Teknik Servis

Climatemaster klima diğer adı su pompası olan klima cihazları genellikle tavan arasına montajı yapılmaktadır. Mağazalarda ve avmlerde sıklıkla kullanılan cihazlardır. Climatemaster  ısı pompası cihazların bakımlarını aksatılmadığı takdirde arıza yapacak cihazlar değildir. Her 6 ayda bir işinde uzman sağlam referanslı firmalardan destek almanızı önermekteyiz.

Climatemaster Klima Bakımı

Climatemaster klima bakımı kimyasal ilaçlar ile düzenli olarak her 6 ayda bir yaptırın. Bu bakımları her yazın başında ve kış aylarına girmeden yaptırın. Sezonda yapılacak servis hizmetleri güvenilir teknisyenler tarafından gözetim altında yapılması gerekmektedir. Climatemaster Klima servisi bakımı arıza tamiri tüm kontrolleri için bizlerden hizmetler alabilirsiniz.

Climatemaster Müşteri Hizmetleri

Climatemaster servisi hizmeti almak için çağrı merkez numaramızı arayarak bizlerden destek alabilirsiniz. Sorunsuz ve güler yüzlü çağrı merkezlerimiz sizlerin konforu için saat sorunu yapmadan sizlere cevaplar vermektedir. Oluşan problemler bizlerle paylaşmanız yeterli olacaktır. Climatemaster klima servisi hızlı ve güvenilir çözümler için hemen arayın.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın