İstanbul Geneli Hizmet
tr

Klima az soğutuyor

11.03.2019
1.294
Klima az soğutuyor

Klima az soğutuyor ve bunların sebepleri neler olabilir. Klima az soğutma sorunları cihazları uzun süre bakım yaptırmaz iseniz cihazın verimi düşer klima az soğutuyor. Klima gazı kontrolleri esnasında gaz takviyesi yapılması gerektiği zaman dolumu yapılması gerekiyor. Ölçüm cihazları ile gaz dolumu yapılan cihazlar az soğutma olayını ortadan kaldırır. Klima bakım arıza onarım politikasında üstün başarılar elde etmiş firmamız sizlerin her zaman yanındadır.

Klima Neden Az Soğutur

Klima neden az soğutur sorusuna yanıtımız teknisyenler kontrol etmeden bu sorunun cevabını vermemiz mümkün değildir. Klima bakım esnasında tüm mekanik aksamların kontrolleri yapılmaktadır. Elektrik aksamı ve drenaj hattının temizlenmesi yapılmalıdır. Kontroller yapılmadığı takdirde cihazın verimi düşer ve istenilen performansı kaybetmiş olursunuz. Bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için bizlerden detaylı destek alabilirsiniz. Klima az soğutuyor ise 444 5 316 arayın sorunu aynı gün çözelim.

Klima Bakım Ne Kadar

Klima bakım ne kadar sorusuna yanıtımız istanbul geneline 70 tl den başlayan fiyatlar ile indirimler sağlamaktayız. Klima servisi yapılan cihazların ömrü daha uzun olur ve fazla elektrik tüketmez. Klima az soğutuyor ve istenilen performans kaybı yaşıyor iseniz bizlerden destek alınız.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın