2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Klima Montaj Servisi

Klima Montaj Servisi

Klima Montajı Servisi

Klima Montaj servisi doğru monte edilmesi gereken çok önemli bir işlemdir. Klima montajı servisi doğru yapılmadığı taktirde cihaz daha kısa ömürlü olur ayrıca sıkça cihazın arızalanmasına neden olur. Klima cihazının doğru monte edilmesi ömrünün uzun ve ve daha iyi verim ve performans ile çalışması açısından ilk olarak en iyi bir şekilde ve yetkili teknik ekip ve teknisyenler tarafından kurulum yapılması gereken yerin tespitinin yapılıp monte işlemi yapılması gerekmektedir. Klima montaj işlemi yapılırken ilk olarak dikkat edilmesi gerekenler;

  • İç ünite sacı duvara düzgün bir şekilde monte edilmesi gerekir.
  • Dış üniteden iç üniteye gelecek bakır boru için duvarda açılan deliğin ve kurulumu yapılması gereken yerin konumun vidaların delinmesi ve yerinin iyi belirlenmesi gerekir.
  • Duvar boruların rahat geçeceği ölçüde hilti cihazı yardımı ile delinir.
  • Klima montaj servisi dış ünitesi dış ortamda kalan motorun duvara asılacak ayakları monte edilir.
  • Motorun monte işlemi yapılan klima ayaklarına sağlamlık testi yapıldıktan sonra dış ünite (motor) kurulumu yapılmalıdır.
  • Bakır boru dış ve iç ünite arasında kullanılması boru ölçüsü alınıp ve gerekli olan ölçüde bakır kesilip  boru kullanılmalıdır.
  • Bakır boru kesimi yapıldıktan sonra havşa makinesi sayesinde havşa açılır .
  • İç ünitenin kumanda kablosu bağlantısı  işlemi yapılır ve iç üniteden dış üniteye gitmesi gereken drenaj borusu bağlantısı yapılmalıdır.

Klima  montaj fiyatı

Drenaj borusu, bakır boru izolasyon bandı işe sarılır. bakır boru montajlanır ve hava vakumlanır, gidiş dönüş vanaları açılır. dış ünite atık su hattı ve kapakları bağlantı işlemi yapılır ve bu işlemler yapıldıktan sonra cihazımız kullanıma hazır olur.
İstanbul il merkezi olarak tüm adreslere varıncaya kadar klima servisi hizmeti sunmaktayız. Marka ayrımı yapmadan yerli yabancı marka klimaların tüm arıza bakım onarım servislik hizmetini bizlerden talep edebilirsiniz. Kusursuz çözümler için hd klima servis merkezi her daim yanınızdadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

06 Mart 2018
2.637 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Arayın