İstanbul Geneli Hizmet
tr

Kağıthane Vestel Klima Servisi

27.04.2018
3.575
Kağıthane Vestel Klima Servisi

Kağıthane Vestel Klima Servisi

Kağıthane Vestel Klima Servisi iklimlendirme sektöründe Vestel marka klima cihazlarınızın tüm modelleri için bakım,onarım,arıza,montaj ve de-montaj hizmeti vermekteyiz. Vestel klima cihazları ile yaz mevsimi ve kış mevsiminde hem ısıtma hem soğutma yapılabilir. Kağıthane Vestel Klima Servisi olarak firmamız yedek parça değişimi ve işçilikte 1 yıl garanti kapsamı imkanı sunan ve müşterilerimize piyasa değeri altında en uygun fiyatı sunmaktayız. Vestel Klima servisi firmamız bakım,onarım,arıza, montaj,ve de-montaj hizmetleri için profesyonel ekiplerimizden en iyi hizmeti alabilirsiniz. Klima Servisi hizmeti almak için 444 5 316 no lu telefonumuzu arayıp servis talebinde bulunup kayıt oluşturabilirsiniz.

Vestel Split Klimalar 

Split klima cihazları bulunduğunuz ortamın hem serinletilmesi hem ısıtılması için kullanılan cihazlardır. Vestel split klimalar bağımsız üniteleri ve kullanılan içindeki akışkan olan R 410 ve R22 olan çevre dostu gazlarla çok verimli ileri teknoloji ile üretilen yeni nesil klima cihazlarıdır. Vestel split Klima cihazları pratik ve ekonomik kullanımı sebebi ile rahatımız ve konforumuz açısından en çok edilen cihazlardır.  Şehir hayatında yaşam alanlarının sınırlı olması nedeni ile tek dış üniteden bağlanan ısıtma soğutma yapan işleminde büyük ölçüde kolaylık sağlayan cihazlardır. Vestel split klimalar günümüzde en çok tercih edilen cihazlardır.

Split Klima Çeşitleri

Vestel marka split klima çeşitleri solon tipi, yer tipi, kanal tipi,tavan tipi, duvar tipi kullanılacak alana ortama uygun olarak çeşitlenen split klima cihazlarıdır. Tüm klima modellerinin arıza onarım işlemleri için yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi arayıp servis kaydı oluşturmak olacaktır. Kesintisiz destek ve sorunsuz klima cihazına sahip olmak için firmamız ile tanışabilirsiniz.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın