2018 Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %20 varan indirimler sakın kaçırmayın. 444 5 316 Çağrı merkezlerimiz 24 saat hizmetler sunmaktadır.
Hemen Arayın

Samsung Klima Servisi

Anasayfa » Samsung Klima Servisi

Samsung klima servisi bakımı arızası montajı tamiri her konuda yardımcı olunur. Firmamız siz değerli tüketicilerimize 7/24 hizmet veriyoruz. Gece servis ekipleri sizlerin tüm sorunlarını çözmektedir. Sizde mutlu ve huzurlu bir yaşam istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Samsung klima servisi siz değerli tüketicilerimize hizmet kalitesi standartları açısından kaliteler sergilemektedir. Firmalar arasında yaptığı geniş bir proje aşamasında aldığı kararlar tüketicileri memnun etti. Firmamız kurulduğu ilk günden beri müşteri portföyünü arttırarak müşterilerimizin her zaman yüzlerini güldürdü.

Samsung klima servisi

Klima modellerine ve kapasitelerine göre değişmektedir. Bunların arasında en çok evlerde ve iş yerlerinde kullanılmakta olan split(duvar tipi) klimalar her geçen gün değişen teknoloji ile kendini yenilemektedir.Özellikle yaz aylarında en çok satış ve pirim yapan markalar arasında samsung klima da üst sıralara ulaşmıştır. Samsung klima servisi denildiğinde ise akıllara ilk gelen firmamız tüketicilerin her daim tüm srorunlarında yanında olmaktadır.Sadece split klimalar olarak bilinen cihazlara değil salon tipi,tavan tipi ve kaset tipi klimalara da hizmet verilmektedir. Herhangi bir olumsuz durumda bizlere ulaşıp sorununuzu çözümyelebilirsiniz. Sadece telefon numaramızı tuşlayarak doğru servisi aradığınıza emin olabilirsiniz. Samsung klima teknik servis şubelerimiz gece gündüz sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek için mesailer yapmaktadır.Klima arıza bakım onarım konusunda bizlerden detaylı destekler alabilirsiniz.

Hemen Arayın