İstanbul Geneli Hizmet
tr

Kadıköy Klima Servisi

19.09.2016
3.720
Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy klima servisi gelişen teknolojileri yakından takip ederek sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek için servis teknisyenlerimizin en az 5 yıl deneyim sahibi olmasına önem vermekteyiz. Tecrübeli servis ekiplerimiz ile sizlerin yaz sıcaklarında bunaltıcı havalara maruz kalmamanız için gece gündüz demeden sorunsuz ve ucuz maliyetler ile orjinal yedek parçalar kullanımı sağlamaktayız. Kadıköy klima servis hizmeti alabilmek için çağrı merkezlerimizden arıza kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde klima cihazında oluşan arızaları tek seferde çözümler bulmaktayız. Her marka klimalar için tek noktada çoklu çözümler elde edebilirsiniz.

Kadıköy klima Merkez Servisi

Kadıköy klima bakımı için bizlere her daim ulaşabilirsiniz. Orjinal yedek parçalar aracılığı ile yaz sezonlarında kötü havalara maruz kalmadan konforlu yaşam elde edebilirsiniz. Kadıköy klima servisi için çağrı merkezlerimize ulaşabilir teknik destek alabilirsiniz.

Kadıköy klima montajı

Kadıköy klima servis olarak kadıköy ve yakın civarlarda bulunan semtlere varıncaya kadar klima arıza konusunda bizlerden destek alabilirsiniz. Çağrı merkezlerimiz arayarak istenilen saatlerde servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima Servisi için 444 5 316 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın