İstanbul Geneli Hizmet
tr

Klima Montaj Hizmeti

17.03.2018
3.826
Klima Montaj Hizmeti

Klima Montaj Hizmeti

Klima montaj hizmeti iklimlendirme sektöründe ısıtma ve soğutma sistemleri olarak yetkili servis kalitesinde hizmet vermekteyiz. İstanbul İlimizin ilçe ve semtlerine alanında her geçen gün teknik olarak uzmanlaşan ekiplerimiz ve kadromuz en hızlı en güvenli hizmeti sunmaktayız. Klima cihazlarınızın bakım, onarım,arıza,montaj ve de-montaj işlemleri Klima Servisi 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

Klima Montaj Servisi

Klima alırken dikkat etmemiz gereken başlıca unsurlar vardır. Klima cihazı seçimi yapmadan önce kurulumu yapılacak alanın keşif yetkili kişiler tarafından yapılmasını önermekteyiz. Klima cihazı alırken evimizin veya iş yerimiz klima seçimi yapmadan önce öncelikle dikkat edilmesi gerekenler kısaca şu aşamalardır. Öncelikle klima kurulumu yapılacak alanın metre karesi,izolasyon durumu ve cephesi çok büyük önem taşır. örneğin 20 metre kare izolasyonlu ortam için 9000 btu klima cihazı ideal iken aynı ortamda izolasyonsuz kuzey cephe ise ve ya güney cephe ise olması gerekenin bir büyüğü tavsiye edilir. Klima Cihazları kendi işlerinde enerji sınıfı ve gaz sistemine göre 2 ye ayrılır. Eski gaz kullanılan r 22 gaz tipi olan klimalar,yeni tip r 410 A tipi klimalar A sınıfı ve olmayan klimalar.

Acil Klima Montaj Servisi

Klima montaj hizmeti  cihazının kurulumu yapılmadan önce dış ünitenin nereye kurulumu takılması gerektiği gerektiği yerin uygun olan dış bölümün seçimi önemlidir. Klima montaj hizmeti  Dış ünitenin su giderinin nereden verileceği,elektrik bağlantısının nereden uygun olarak alına bilineceği, iç ünitenin montaj yapılmadan önce yerin alanın seçimi (oturma alanı,insanlara nerde den üflemeli)dört koldan bakılmalıdır. Klima seçimi yapılırken diğer dikkat edilen unsurda evin ve ya alanın çatı katımı, kurulumu yapılacak alan orta katta mı olduğuna dikkat edilir.

Klima Servisi olarak sizlere yetkili servis kalitesinde % 100 güvenli garantili işçilik ve sunumlarla hizmet vermekteyiz. Klima montaj hizmeti işlemi için çağrı merkez iletişim hattımız  444 5 316 olan telefonumuzdan bizleri arayabilirsiniz. Klima servisimizde bünyemizde bulunmakta olan müşteri temsilcilerimiz Klima cihazlarınızda kaynaklanan arıza, bakım,onarım,montaj, de-montaj ve talepleriniz doğrultusunda kayıt oluşturmanızı sağlamaktadırlar. Klima montajı keşif işlemi siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti odaklı olan firmamız en iyi çözümler üretmekteyiz.

 

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın