İstanbul Geneli Hizmet
tr

Etiler Klima Servisi

01.06.2017
4.010
Etiler Klima Servisi

Etiler klima servisi olarak siz değerli klima kullanıcıların hizmetini üstlenmiş bulunmaktayız. Klima servis etiler şubesi olarak klimanın markası ne olursa olsun bizlerden detaylı destekler alabilirsiniz. Tüm markalara hizmetler sunarak satış sonrası servislik hizmetini sizlere sunmaktayız.

Etiler Klima Bakımı

Etiler Klima servisi bakımı ve montajı konusunda bizlerden her türlü destek alabilirsiniz. Bölgesel olarak geniş çaplı çalışmalar düzenleyerek sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Marka ayrımı yapmadan bizleri arayarak fiyat konusunda sonuna kadar bizlere danışabilirsiniz.

Etiler klima montajı

Hd Etiler klima servisi olarak eğitimli servis ekipmanlarımız ile saat sorunu yapmadan gece gündüz hizmetler sunmaktadır. Bizlere 444 5 316 numaradan ulaşabilir veya web adreslerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kumanda Kullanımı 

Klima cihazının en önemli parçalarından aksesuarından olan kumada üzerindeki simgelerin anlamı kumandanın çalışma modları bazı kumanda üzerinde simgeler ile belirtilmiş bazı kumada üzerinde ise kelimeler ile belirtilmiştir klima markasına ve modeline tipine göre değişik olabilir

  • Kumanda üzerindeki simge ile gösterilen kar işareti soğutma işlemini temsil eder.
  • Kumada üzerindeki ısıtma modu simge olarak gün ışığı ifade eder kelima olarak ise hit kelimesi ile temsil eder
  • Kumanda nem alma modu simgesi damla işareti ile kelimesi ise drayder olarak belirtilir.
  • Kumanda fan motoru simgesi pervane simgesidir kelimesi ise fan dır.
  • Kumada üzerindeki üçgen simgesi otomatik mod anlamına gelir kelimesi ise oto kelimesidir.
  • Kumanda cihazında klimanın panellerini sağa sola yana aşağı yönlendirmek için salcet düğmesi bulunmaktadır. Klima Servisi olarak sizlere günün her saati iletişim hattımız olan 444 5 316 nolu telefonumuzdan bizleri araya bilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

etiler klima servisi

etiler klima bakımı

etiler klima montajı

 

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın